Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, dole jsem ti ještě psala, ale to nevadí. Já stejně budu končit, protože mi přišla návštěva (dlouho mě neviděli), ani nemám na ně náladu. Tak snad zítra, jestli tu budeš. Měj se moc hezky a jsem ráda, že si tady.
    • Zítra tady budu taky snad, tak se měj hezky a užij si návštěvu :) ahoj :)
  • Volám sa tam Veva_Veronika.A ty si tam?
    • Tak se tam volam dina123456789
    • A mas tam fotku??
  • dalikk proosim povec my kedy budes mat najblizsi koncert alebo najblizsie vystupenie ale o jedno ta proosiim maj jedno aspon na Slovensku odomna ty leti pusa
  • přestan tak všem říkat že jsme ty si to stejne a když se ti prostě nelíbí tak toho nech nam se třeba líbi že holky. *14* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Steli ty na koho reaguješ? Už tu žádný hejter není ... ;DDD
      • jestli je to na mě , tak to na FB pravej Dalíkk nebyl přiznal se , že je fake ;))) takže jestli je to na mě tak sklidni hormon jo? :D
  • Nedáš na svoj instagram proosim novu foto?? chcela by som ta vidiet ako prave teraz vybadas
    • Teď už je pozdě :D, už nejsem učesanej :D
      Jinak, vypadám furt stejně :D
      • mmm to je škoda ja už som sa tešila vážne nie tak sa trošku uprav...A foť!!!!:):)
  • Nechapu vas holky co tu jako nacvicujete myslim Sandru a Vanesu Koledovu pokud se snazite byt zajimave tak mate smulu jste tu lidem jen pro smich
    • Ahoj Ivono, ty holky jsou trapný. Já jsem to nevydržela a taky jsem Dalikovi psala, ale on už sem asi vůbec nechodí.
      • No jo to je skoda no dam ti ja svuj fb me nevadi kdyz to tu kazdy uvidi vsak ja si kazdyho pridavat nebudu pokud teda muj fb chces
        • Jestli ti to nebude vadit, tak bych byla ráda.
  • Draco today i když je to v pohodě a pak se to bude stahovat můžete se na to dívat se na to dívat se na to dívat se na to dívat se na to dívat se na to já taky nevím jestli se mi hodí pro děti i rodiče se na něj kontakt s tebou na mě a na co těšit i v tom smyslu že se jedná o tom jak se nazývá příběh o smrti knížete a co ty na to díváš chci to říct že jsem to tak bude asi nejlepší z práce tak jsem to tak bude asi nejlepší z práce tak jsem to tak bude asi nejlepší z práce tak 8888 se na něj kontakt s tebou na mě a hii iike se to bude v pohodě a pak už se těším se až do večera na tom s tebou na 49 co 77 a pak se to bude v pořádku 

  • Pako bl*e, ozvy se honíš si
  • Honil si si niekedy?!
    • Preboha to co su za otazky neni ty blbo to tu napisat?
      • Asi nie. :DDD
  • prosim dalikk,odpovieš my na moju otazku dole Ďakujem *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit