Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • timi kdy jsi se narodil
    • ja som sa narodil:29.1.2009 a ty
  • Dalíku odepíšeš? PROSÍÍÍÍÍM!!!!
  • Byl jsi hodne krat na diskotekach?
    • Nechodím tam často :)
  • Tak, když už bude něco o vstupenkach do Brna
  • Uzzz to bude v pohodě já se na tebe myslím a pak se to bude v pohodě a pak se uvidí se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a 6 6667 to je jedno pot to bylo v pohodě a pak se to bude 6 a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a 666 a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pohodě a pak se to bude v pořádku dorazila na mě a na to já jsem to je jedno pot volat na to já 666666 a pak se to bude stahovat z nich je i s tím že se jedná o chybu ve čtvrtek a pátek jsem si to neposlala tomu 33444 to bylo v roce a to moc každý 6 a pak už se těším na další spolupráci se společností a 

  • halo lasko milacku odpoves
    • to seš vážně až taká d*vka?
  • Ahoj ! Chcem sa opýtať ak je tu nejaký Dalík pravý , na jednej nemenovanej stránke jedno dievča tvrdí že je Daliborova sesternica a volá sa Gabika a býva v Žiline. To dievča je FAKE lebo sa vydáva za jednu americkú modelku a tak si chcem overiť či je naozaj s Daliborom príbuzná .Tak Dalík odpoveď please. ;* :))
    • Ahoj. Není to pravda :)
      • Ďakujem . Veselé Vianoce a Šťastný nový rok 2016 a veľa úspechu v ňom . Stále ti fandím . :))
  • Ivona je p**a Ivono jdi za Zaynem jdi s nim s*kat
    • Nemám na tebe slov idiote
  • prosim pozrite si stranu 2je tam odkaz pre vas vsetkych
    • Dalibor hlavne ty plis pozri si ju diiik
  • Ahoj Dali, když už vzpomínáš na SS. Byla Jitka tak kamarádská, jak vypadala v telce? Líbilo se mi jak se zachovala, když si vypadl. Byla taková opora v tom momentě.
    • Ahoj Denčo, ano Jitka byla super kamarádka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit