Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokedy tu dnes budeš Dalikk?:)
    • Nevím, ale jsem unavenej :(
  • Všechno Nejlepší k narozeninám hlavně zdraví *14* *14* *14* *3* *3*, štěstí úspěchy *14* *4* budu držet palce ve zpěvu... Užij si to Ahoj.. :) *14* *14*
  • Nie nemám tam fotku:)
  • Jen bych vam chtela jeste rict ze me to mrzi a to vulgarni slovo nebilo na tohoto dalika co si tu s nami psal ale na ty fejky co se tu obevuji mam vas rada holky a dalika jeste vic milujem ta dali ale na teto strance nezustanu ale ty si tu z holkama pis maji te hrozne moc radi tak jako ja ale ja radeji zustanu na fb a budu sledovat tve stranky ahoj te vsichni zastavejte se tu naseho praveho dalika papa a pusu posilam dalicku
    • Jak myslíš :) ale jakmile se budeš chtít na cokoliv zeptat, tak napiš sem :) rád ti odpovím :)
      Měj se hezky, ahoj :)
      • Diky dali mam te rada skoda ze bydlis tak daleko taky bych chtela jit s tebou ven
  • prepáćte za všetko mrzí ma to!!!!fakt sorry..
    • Tak prečo nás tu všetkých urážaš a potom sa ospravedlňuješ?!
      • pochop to to som nepisal jaaaaaa!!!ale nevaaa.mozno ze si to pisala ty alebo nwm kto ale je my to jedno
        • Ja nie. Nemám dôvod! A nauč sa pravopis! A ako môžme vedieť, že to napíšeš ty?!
          • mne sa pravopis nechce ucit slovina je grc a neverte si mna to nezaiiiima
  • A jaký máš mobil?
    • Iphone :)
  • Dali, posíláš své fotky taky poštou? Nebo je možné je získat pouze na koncertech?
    • Jak to myslíš? :O
      • Kdyby si měl P.O.BOX v Ústí, tak by bylo možné tam poslat obálku se zpáteční adresou a známkou. Ty by si tam dal fotku a poslal zpět.
  • To je fajn ze aspon ty mas dobrou naladu u me dnes spatny dnes nemam vubec na nic naladu ale pokusim si tu s tebou psat az do 10 a teta te pozdravuje
    • A co se stalo? Tak že taky pozdravuju :)
  • Páni! Ňevedela som že Dalibor ma dievča? Už som tu davno nepisala. Asi preto ňeviem že ma Dalibor dievča. Asi ma veľku radost. Pisal tu Dalibor že ma dievča?. Chcela by som ju vidiet ako vizera
  • Lebo to vies uplne super dole klobuk aj spievat aj tancovat to bola ta predposledna pesnicka tam si tancoval najlesie ale islo ty to aj v belie jeans
    • To bolo T.O.P :)
      • Myslíš Love Never Felt So Good? :)
        • Inak to si super spieval to mám ako zvonenie. :)
        • Ano to bolo super ked si to spieval;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit