Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áno som tam;)
    • Poslo ti napisala sem ti.
  • Jaky maš snapchat??
    • daliborslepcik
      • Přidej si mě pls a jak se maš??
  • Idem na hokej Čawte
  • Ahoj Daliku, asi si vzpomeneš, kdo jsem. Představ si, dneska jsem potkala kluka, který se mi taky líbí. Normálně jsem se s ním bavila. Víš, já to dala. Tak si myslím, že bych to zvládla i s tebou. Pokrok co?
    • Určitě by si to zvládla :)
  • Dnes jsem te zkousela malovat jeste to neni hotovi ale tvoje oci se mi pri povedli rikala babicka a taky vymyslim nejake pribehy o tobe ale jen ty nejlepsi a muzu se ti s necim sverit?
    • Ano, můžeš :)
  • Ses panic
    • Tahni do pi*e
      • sa ukludni.mne sa zda ze tu mame davat otazky asi si slepa ale to je otazka
        • Jo maji se tu davat otazky ale normalni ne deb*lni
  • Dali už sa ty stalo že ty niekdo nadal do očí?A čo tvoja rodina ako reaguje na to keď vidí aj na nejakých socialných sieťach hnusné komentare?
    • Tak přímo do očí ne, ale slyšel jsem už na mě nějaké narážky. Jinak rodiče, tak říkají mi ať to nereším, že mi asi jen závidí.
      • A čo iné ! Si myslia aký sú zaujímaví keď ťa urážajú ! To je čistá závisť!
  • No, já myslím že má být něco ve Volejte novu :D :) nevím no :)
    • Tak to nevím :D
      • Budeme koukat :D co kdybys tam byl :3 :) :3
        • Tak koukejte :))
  • Ahoj Dali, znáš kluka říkají mu "Elvis" také hraje fotbal.
    • Za koho hraje? :)
      • FK Ústí n.L. asi za dorost. To nevím přesně.
        • Tak to mě jen podle té přezdívky nic neříká, asi ho neznám :D
  • Ahoj dalibore :* moc tě chcu doopravidy si ten pravy kluk co hledám :* :* A chcy bit stebou bydlíš nad ustní nad labem a sem ta prava holka já bych tě nesklamala ani nepodvadela a tohle píšu doopravdy :* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tvá Sandy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit