Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podľa mna si tam bol najkrajší a najkrajšie si spieval
    • Děkuju ti Julko. Seš hodná :)
  • Viem ako dlho sa venuješ hudbe?:D Je to fest ťažká otázka... A teraz zistíme či je pravý...
    • 6 let :)
      • To si si mohol vymyslieť alebo vyhľadať :)
        • Holky, já tady nemusím nikomu nic dokazovat. Buď mě prostě věříte, nebo nevěříte. :)
          Na otázky vám rád odpovím, psal jsem vám to, ale nevím, proč mě pořád zkoušíte, jestli jsem to řekl dobře, nebo neřekl.
          To já vím sám nejlíp, jaký je můj oblíbený film a Warrior patří k těm, co mám nejraději :)
  • Slepico
  • Adrianek už spinká???:)
    • Jo, to je klid :D :)
  • Jak se máš? :)
    • Dá se to, ale nechce se mi zítra do školy :(
  • Ahoj Daliku, vždyť o tobě se pořád mluví a píše. Kdyby si nebyl, tak nemají o čem psát. Je vidět, že jsi stále oblíbený. Přeji ti, aby to tak bylo pořád víc a víc.
  • Dalikk môžem sa spytať že či si to ty na yotube volá sa to Dalibor Slepčík Výťah.Si tam trocha čudný nwm či si to ty.Ale asi si to ty pozri si to video a povec to čo do teba vošlo???
    • To som videla aj ja ! ;D Prečo ? Veď bol zlatý . ;D Dúfam to bol on ... ;D ale asi hej :)) *15*
  • Dali si tu.ževraj ty ho poznaš???toho timiho joza pozri si tu str.2fakt je tam odkaz pre nas
    • Videla som. :D
      • Ja jsem si to taky cetla
      • A co na to ho??voris
  • Čo si myslíte že ma timto že budete písať za mňa naštvete?????Ja sa z toho len smejem.HAHAHAHA
    • Nikdo tu nepise za tebe ty bu*iku sere*e na tebe
      • Ale vsimni sii zase pise za mna a bude to jedine Ivca lebo lenka a anonym123 su slovenky sii traaaaaaaaaaaaaaaaaapnaaaaaa
        • Dobre ty yeblington , mysli si čo chceš! Sám tu robíš zo seba kkta my za teba ani písať nemusíme!!!
          • ja a zo seba robit koko** anooo to sa my paci
  • Dali jsi tu *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit