Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je mi to líto. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *11* *11* *11* *13* *13* *13* *13*
  • Až budete hrát zápas někde, kam budu moci dojet, strašně ráda se na Tebe přijdu podívat :3 !!
    • Super :)
  • Jsi nejlepší... *14*
  • Dalibor Slepčik (skrytý) prosím ozvi sa mi tu určite si to ty ak áno tak napíš niečo čo by všetky presvedčilo...Prosím:)
    • No skus niako dokazat ze si pravy pre mna je pravy Dalibor Slepcik anonym
  • Diki idem tam:)
  • Jak je tady najednou prázdno a smutno. Dalik nám tady chybí. Nejhorší je, že to zkazili ti, kteří se za něj vydávali a odpovídali jeho jménem. Dole některá psala, že lituje Dalika. Toho to asi mrzí, ale teď momentálně lituji všechny, které mu psaly a on jim odpovídal. Teď musíme doufat, že se Dalik vrátí a zase bude odepisovat, protože ho máme rády a jsme přece jeho fanynky.
    • jak malé děti,vy si fakt myslíte že tuhle stránku založil on jste tak blbé?? to samí např. s ostatníma celebrytama....to vždy někdo založí né on!!
  • Haloooo slepico ani sem nechoď nedam ti pokoj
    • Dej si bacha, zjistím si kdo jsi a budeš mít problém. Nemysli si, že se to nedá nahlásit. Toto nejsou tvé stránky, aby sis psal co chceš.
  • Ahoj Dalíku, víš o tom, že si moje láska? I když jsem starší než ty. Škoda, že se nikdy nepotkáme, přesto ti budu fandit a budu držet palce, aby ti všechno vyšlo podle tvých představ. měj se krásně čau.
    • Ahoj Denčo, možnost, že se potkáme určitě je. Až budu mít nějaký koncert, tak určitě přijeď.
      Tak se měj hezky, ahoj :)
      • Ani nevíš, jak bych byla ráda, kdybych tě viděla. Jenže kdy budeš mít koncert, to se asi nedovím. Do Prahy 23. ledna bohužel nemůžu. Tak snad to někdy vyjde. Udělal si mi radost, že si odepsal. Děkuji a ahoj.
    • Aj moja aj moja :*Dalikk milujem ta si skvely uzasny krasny mam vsetky tvoje pesnicky v mobile a mam plny mobil tvojich fotiek si skvely nadherne spievas a ten tvoj usmev si na zjedenie si ako anielik MILUJEM TA :*:*:*:*:*
      • Od zaciatku som ti drzala palce bol si mojim favoritom aj nim si aj budes ak ked si vypadol ...
  • Dalíček si tu?
  • Jsi hodný, že si uděláš chvilku. V kolik budeš muset zítra odejít, aby jsme to s holkama stihly.
    • To ještě nevím, asi zítra dám vědět :)
      • Dobře, budeme se těšit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit