Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seš tu???????????
  • Jsem cur*k nevychovanej mrzí me to holky omlovam se vam tobe Daliku nejvic
    • Moja alebo nwm kto si ale ja som s velkym T aaa niesom ČECH!!!! si sa riadne kopla hahaha
  • Ty kok*t* malej uz jdu psat tvemu otci co si o sobe myslis ze kdyz je tvuj tata hokejista a mama miss tak ze si muzes delat co chces to je ale hned zmeni ty hajzli*u malej co ti vubec dalik udelal kdyz si na nej tak hnusnej doufam ze se ti to jednou vymsti a koukej jit spat
    • mojaaa a zato nemôzem ze si vybrali take povolanie mame by som ho aj nechal ale ocovi by som asi keby som mal tu moc ho zobral to povolanie lebo je malo so mnou ale za to zaraba kesiky a docelaa dost kesikov.aaa spat sa my nechce..A na slepcika som taky preto lebo je to buzi* s prepcenim vas sa vzdal a siel si pisat s kamaratmi alebo si vymyslel ze si ide pisat s kamaratmi lebo ten môj napor nezvladol.a ako sa nazyvaju tito ludia ked idu radsej s chalanmi ako s babami no len buzic*.
      • Hele a ty máš za kamárády jenom holky? Jinak, kdyby si měl kluky, tak bys byl taky buzik. Vypadá, že si. Tak už toho nech a nedělej ze sebe děcko. A to o tvém tátovi a mámě ti nevyšlo co? Neumíš si spočítat v kolika by tě měli. Tak už si konečně uvědom, že tady ti pšenka nepokvete.
        • jo
      • On má aj vlastný ŽIVOT.A môj zlatý a Tomáš Tatár nemá syna tak sa už zobuď!!!
        • myslite si co chcete
          • My máme s čím myslieť. Len ty nie ,keď v tej spr*stej hlave nič nemáš. A keby si nebol ty buzik tak ho neobťažuješ a nelezieš SEM!
    • Však "Timo" má na 100% mentálnu poruchu a demenciu. Však toto neurobí normálny človek len deb*l.
      • Mám sedem to asi preto
        • Však tak aj vyzeráš. A keby si vedel ,čítať tak asi pochopíš ,že on má aj kamarátov aj s nimi si chce písať.
  • Ktery idi*t tu zas dava ty dislajky priznejte se nebudte baby
    • Ja nie nemám dôvod. :)
    • Hej daval som aj ja ale iba vtedy ked mne davali dislajky takze sam ich tu nedavam!!!!!!!
      • A co ty dalikovi posledni komentare jak tam ma ty tri dislajky ten jeden si tam dal ty?
        • Slepcikovy som nedal ani jeden slubujem fakt
          • OK verim ti
            • Diiiiiiiiiiiiik že my veris
  • protože chceme baráček a ne panelák víš.. neprohlídla ti foto mě to nejde
    • aha no dom je lepsi skopiruj to vsetko a daj do googlu.Dalibor vadi ty to ze si tu pisem s Denččou?Ak ano povec
  • Videl jsi horory texasky masakr motorovou pilou,Halloween, krvava marry a hory maji oci ? Ja jsem je videla vsechny
    • Jo, viděl jsem jen Krvavou Marry a hory mají oči, ale to jsem viděl jen dvojku :)
  • O môj bože ty čo tu dávate tie dilajky neviem o čo vám ide.Ale je to úbohe:(
    • Ja ich nedávam. Aj tak nwm načo ich tu niekto dáva, Dalíkk odpovie aj tak. :)
  • Ahoj Dali jak ses dnes mel a co jsi delal?
  • Miluju tě
  • daliku sal boru farjeris more

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit