Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se má Sabča a Adriánek? :)
    • Adriánek už je ve snech :) a Sabča se má dobře :))
      • To už máš klid, viď?? :)
        • Ano :D
  • A co děláš teď? :)
    • Dívám se na TV :) a poslouchám Adriánka, který je teď se mnou v pokoji a něco mi vykládá :D
      • Takovej strejda jsi *14* *14* *14* :3
      • rozumieš mu aspoň niečo?
      • A copak povídá? A naco se díváš v TV?:)
        • Já nevím, já mu nerozumím :D já mu rozumím jen Dali. A něco si brble pod nos :D
          Je tam Výměna manželek, ale dívám se spíš do mobilu :))
          • A kde je Sabča? :)
          • To je roztomilý!!! :)
      • Jééé! :)To je roztomilý! :)
  • Copak děláš Dalíku? :)
    • Hraju si s Adriánkem :)
      • Juuzis :3 to je sladký :3 :))
  • To ti budou chybět. Ale určitě ti ještě nějací kámoši zbydou. Ty o prázdninách také někam vyrazíš?
    • Zatím nemám nic v plánu na prázdniny.
  • A už Adriánka nepláče? :);)
    • Nene, už ho Sabča uklidnila, musel jít už spinkat :)
      • Tak to už máš klid, viď...?:)
  • dobree priznam sa nepisal som to ja pisal to môj bratranec a on sa vola jozo a je trosku hlupyyy
  • Dobrou!!!!!!!!!!!!
  • Dalikk čo ťa dokáže fakt naštvať??:)
    • Asi když někdo nedodrží to, co slíbil a nebo když někdo chodí někam pozdě a já tam musím čekat :(
      Nesnáším čekání na někoho :D :(
  • Daliboe ked budes niekde kde budu media tak v tich mediach ma pozdrav proosiiiim
  • Ahoj Dalii :-* Dnes se vám se koncert povedl : Ty a Sabča : jestli tě můžu poprosit přidal by sis mě na FB jmenuju se tam Nikča O'Brien , dekuji moc , za koncert a přidani papa
    • Dalibore kôli tajti strance som spoznala super chalana keryho strasne mov lubim nejvac na svete diky tito strance!!!Timko Lubim ta moc nejvac na svete!!
      • Ona zabalila TATARA Timka.Mmmmmmmmmmmm škoda ale gratulujem DenČa.Pozdravuj ho a daj vedieť o tom koncertte v Prahe PA A dík.
      • Gratulujem aj ja DenČa!!! Závidím ty veľmi a fest!! Sa máš nooo *6*
        • Ona chodí s Tatarom Juniors? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .Ale no gratulujem!!! *7* *7* *7*
          • Sa máš máš super chalana.Ale nooo gratulujem!!!!! Lebo jeho bolo ťažko zbaliť na jeho bombových koncertoch!!! Ja ten jeho hlas žeriem spieva úžasne a prajem mu aj tebe DenČa aby ste sa mali dobre.....:) PAAAAAAAAAAAAAAa
            • DenČa mám k tebe prozbu nevieš náhodou o koľkej má ten koncert v Prahe a či sú lístky prosím spýtaj sa ho .Dík. A v tej Prahe budeš aj ty potom sa ak chceš môžme spolu odfotiť budem moc rada .Ahoj pozdravuj TIMKA
      • Jej Gratulujem DenČa!! To ty chodíš s Tatarom (Juniors)?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit