Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DALIKU MNĚ JE 14
  • Ivona je p**a hahahahah
  • Keby ste mali možnosť stretnut sa z mojim otcom povedali by ste mu co som tu pisal ale pravdu povedali?
    • Mozna ale kdyz se ted zachovas jak normal I clovek tak nee ale vzpamatuj se uz
    • Nie. Nie som taká . Ale musíš s tým prestať. Veď si predstav chudáka Dalibora , keď si to čítal...
      • som raaaaaaaaad.OK prestanem stim.
        • Dobre.Ale hneď ako tu Dalibor bude ospravedlneníš sa mu ok? :)
          • Možno!!!
            • ??? Zase začínaš?!
  • Jaké to bylo, když si se setkal se všemi? Bylo to upřímné? Když jsem viděla tu fotku jak tam si s Emmou, tak musím říct, že vám to moc sluší.
    • Ano, bylo to super setkání se všemi po dlouhé době :)) jinak děkuji ti.
  • Daliku, já už budu končit. Zítra se měj hezky, ať jsou na tebe všichni hodný. Dobrou noc a krásné sny. Máš nějaké?
    • Děkuju Denčo, taky přeji krásné sny, dobrou noc :)
      Ano, zdají se mi sny :)
  • Ahoj dalises pěknej moc odepis mi prosím jati píšu že aby si mi odepsal a ty nic lásko pošli správu namuj majl lucfka@seznam.cz. prosim
  • Kto tu zas dáva dislajky? :DDD
    • Ja ne
      • Ani ja. -__-
        • Takže kto nám zostal Nika
          • Já fakt nedávám dislajky k čemu by mi to bylo!! A chtěla bych se zeptat jak dlouho je tato stránka?
            • To neviem... ale dosť dlho:)
          • Asi ...:DD
            • Holky to je ted jedno ja jen chci aby sem uz prisel dalik je mi moc smutno
    • Ja nie
  • Simi, tady se píše jen Dalíkovi. :/:):);)
  • A včera sis uzil bazén? ??
    • Jaký bazén?
      • Jak jste dojeli z Prahy vlakem
  • Shledla jsem jedno video ve kterem se ty se sabcou pomlouvate ty jsi oni rekl ze kdyz jdete ven vy sourozenci tak sabca sedi hodinu pred zrcadlem a vy jste uz venku pred barakem a kdyz uz konecne vyjde tak si jeste musi uvazat tkanicky a sabca zas o tobe rekla ze jsi strasny provokater a ze rad ripes do sourozencu bylo to dost vtipne to video jsem vydela nejmin 10x
    • Je to tak ale :D já si to nevymyslel :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit