Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivono jdi si šu*at s tim tvym Zaynem u mě byl Zayn vždy bu*na a vždy bude
    • No tak vidis u me jsi taky bu*na a vzdy budes tak a uz dej pokoj
  • Holky jsem to já!!!Opravdu!
  • Kdy v týdnu máš tělocvik? :)
    • Ve čtvrtek :)
  • Ahoj
  • Proč je na osobnostech?!Neměl by být někde na seznamce pro tupky do 13 max?!Normální a svéprávní lidé,i mladí,ale objektivní,by ho na osobnosti dali jen tehdy,že by tu soutěž vyhrál,i přesto,že by jako rychlokvaška došla v zapomnění!Ale pouze v případě výhry.To sem můžu dát svého křečka Béďu,že už ve svém nekonečném běhu v jeho kolečku uběhl 480 maratonů za pouhý rok!Jaký je to pašák!Já bych povolila internet a mobily od 18+,protože to kazí charakter a dělá z lidí(mládeže)tupce,když čtu komentáře níže!Hlavně by vypadl na začátku,kdyby hlasování bylo od 18 let,ale budiž!Dopadlo to,jak mělo a to je dobře...
    • Na seznamku pro tupce bys měla jít spíš ty.
    • Hele nech ho bejt Dalík je nejlepší kdybi jsi ho znala tak tu takhle nepíšeš tak do něj nerej a laskavě se uklidni ty krá*vo co si jako myslíš že ty starší lidi mu neposílají hlasy?? Co si dokázala ty nic patnáctiletej klučina a dostal jse až sem když ho nemáš ráda tak ho nehejtuj .
      • dalikkslepcik
        Děkuju za zastání! :) ♥
  • A Dalikk chcem sa spytat co ten fb primas to?
    • Je mi líto Lenko, ale tohle nemůžu komukoliv udělat. Bylo by to nefér vůči ostatním :)
      Třeba si mě budou někteří lidé postupem času odebírat sami, tak to zkoušej a třeba to někdy půjde :) Snad se nezlobíš. :)
      • Nevadí budem aj jaskúšať . :))
        • * ja skúšať tablet to píše spolu -_- :))
      • Dobre Dalikk jasné že sa nehnevám na teba sa hnevať veď to sa nedá.A ďakujem že si my odpisal. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .A čo robíš??
  • Dali odepiš já du v 8 spát *13*
  • priznaaas sa?
    • Naposledy tě varuju, nech toho!!!!!!!!!!!!!!!
    • Nevidis co ti nasal neoptezuj ho uz
      • fakt????? priznas sa?
        • Ty vol* dej uz pokoj nebo to na tebe fakt povime a ver ze nam to bude jedno co stebou rodice udelaji
  • Baby ale ja už som s Timim chodila.Takže.
    • Čoooooooooo???O tom neviem
  • Dali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit