Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O ktorej mate ten zápas:):)
    • Ve 4 začíná, ale jedeme do Chomutova, takže pojedu už dříve :)
  • Čus vsem
  • Ahoj Dali,ten koncert jsem si moc užila díky za to.. Asi si mě nepamatuješ ale zkusím to. Byli jsme čtyři a přišli jsme k tomu auto a moc jsme tam prosili :) Potom teda přišlo dost lidí ale mě jsi obejmul a vyzvednul nejlepší pocit..Díky za něj ❤
  • A prečo zato može zase nejaka Bára?
    • Lebo ona tu zacala prva sa vytahovat a naevat na Dalibora a vsetci ste sa knej pridali
  • Ahoj Daliku, myslíš, že budete někdy se Sabinou na Mělníku? Ono asi záleží na tom, kdo si vás pozve viď? Víš, kde je Mělník?
    • Ano, záleží na tom, jestli dostaneme nabídku, takže ještě nevím :) ale já myslím, ze jednou určitě :)
      • To by bylo bezva. Víš, my máme na Mělníku vyhlášené Vinobraní, kde učinkují zpěvácí, tak to byste mohli přijet.
  • Dokolika tu seš dnes??
    • Jako vždy :)
  • Jak jse mate?Já na této ztrance moc nebyvam ani nepisu komenty protoze nemám čas a měla jsem zaracha na počítač a tel ale teď budu aktivní jestli vám to nevadi.A Dalík je nejjjjjjjjj
  • Pane bože, to vám tak vadí, že má Dalík holku?
    No tak má, a vy se divíte? Vždyť je pěknej a je jasný, že buď teď nebo později si holku najde :)
    • Nevadí, vždyť ať má, já mu to přeji. Přece nebude bez holky, to by bylo v jeho věku divné.
  • Těšíš se na ten koncert?A jestli jo tak na co nejvíc? :)
    • Moc se těším :)) a nejvíc asi na lidi :)
  • Zavoláj ho tu Denča Prosíiiim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit