Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalíku,preji ti vše nejlepší k svátku.Hodne štestí,zdraví a at se ti darí v živote i v kariére. Užij si to.
  • Poslední otázky, kdo se chce na něco zeptat :)
    Ještě odpovím asi na posledních 5 otázek :)
    • Od kdy tu zítra budeš??? :)
      • Zhruba od 7 + - :)
        Nechci říkat něco slibovat přesně :)
        • Tak jo, budu se těšit! :3
  • Dalíku jsme ti vdecne ze si ochotný si s nama tu takhle kazdou noc psat a jeste k tomu na nase blby otazky :D nikdo jiny by nam neodepsal a uz vubec ne kazdy den ,mas dobre srdce jsme ti velice vdecne ,hezky se krasne se vyspi a at se ti zitra vede ve skole DOBROU NOC :* :)
    • Krásně si to napsala, je to pravda.
    • Dobrou noc a pěkně se vyspi :)
  • isto to ona nedáva môžu to byť aj tí noví čo sú tu :)
  • A podľa všetkého je to dievča lebo podmenom Dalibor Slepčík je napísané toto : Dalík Slepčík (anonym) 1 se nelíbí
    Jsi nejlepší zpěvák tanečník mam tě moc ráda maš hezky styl na oblékaní a boty uplně krásný.Ani nemám slov jakej jsi ty jsi jak panenka maš moc moc nadherný hlas. Jsi jak michael jakson jsi nejlepší miluju tě moc jsi nadhernej.Too much I liked you best. beautifully you sing and you dance you are the best I love you Dalibor Slepčík.

    11.11. (42 dnů)
  • Ja jsem se mela celkem fajn jen nejsem vyspala:-( doufam ze dnes zadna nocni můra nebude ;-)
    • Já jsem celkem dost vyspaný, spal jsem dneska do 11 hodin :D :)
      • To se mas;-) napises mi o sobe neco moc o tobe nevim jen ze si byl v superstar;-) a byl si nejlepší ;-)
  • No Timi z ceho me tu obvinujes ja nikomu dislajky nedavam ani tobe ani nikomu jinymu nejsem tak bl*a abych davala dislajky
    • Ivca ja viem , že ty ani lenka nie ... :)
  • ok to bol len taky tip nanu tak sorry za obvinenie
  • Dali pamätáš si nás tu niektoré z tejto stránky? :) :D
    • Ano, pamatuju si vás celkem hodně :)
      Kdo si tu se mnou pravidelně píše :)
      • Juj ty si zlatučký. :* ^_^
  • Byla jsem ve skole a hned prvni hodinu jsme psali pisemku a v tu chvily mi kamoska dala naramek s tvym jmenem ja jsem se porad divala na ten naramek ucitelka nam rozdala papiri s otazkami a ja jsem v tu chvily nevedela co pisu podepsala jsem se tvym jmenem Dalibor ale ne Slepcik ale Pomajbikova kdyz jsme ty testy odevzdavali ja jsem si toho jmena nevsimla ucitelka to pak opravovala prvni komu to opravila jsem byla ja ona rekla Pomajbikova si zmenila jmeno na Dalibora? Cela trida I ja jsme se zacali smat Toto byl muj nejvetsi trapas ze skoly
    • Jejda, asi vám tahle stránka neprospívá. Dostaňte mě z hlavy! :D
      • Neeee!! Neodcházej!! Stejně na tebe nejde zapomenout!!!! :-) O:)
      • Nene jen to ne to by jsme byli smutni hlavne nekonci ja uz ti zadny trapas rikat nebudu prosim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit