Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali , už nie som ani ja tvoja fanynka :( tiež si ma omrzel ako sme my sme omrzely teba :( no čo život je taký :)
  • Ahoj Dali, máš hodně učení viď? Je to hrozný, už aby si měl prázdniny a trochu sis odpočinul. Musíš toho mít plný kecky. Ale jsi hodný, že na nás si čas uděláš vždycky.
    • Ahoj Lucko, celkem jo, i úkolů mám dost :(
      Přesně tak, už aby byly prázdniny, chci si odpočinout, na vás si udělám čas vždycky :)
      • Já vím, jsi moc hodný. Proto jsme s tebou a pořád máme otázky.
  • Mně se stýská po Dalíkovi!!!
    • taky taky .. :( Hele holky, mám si vás přidat na FB? :D :)
      • No jj ako sa volaš na fb??;)
        • Nevím jestli mě najdeš je nás hodně se stejným jménem :D Jak se jmenuješ ty? :)
          • Nikola Nikča Verkova
  • Ahoj holky, až teď jsem tady, zase tu za mě píše nějaký fejk a zase to začíná znovu :(
    Nechápu toho člověka, co pořád píše za mě.
    Asi nemá co dělat a nudí se :(
    Jinak co vy, jak jste se měly? :) Já se měl super :)
    • Ahoj Dali všimla som si písala som to hore. :)) A je to úbožiak ked sa vydáva za teba. Kašli na neho nestojí ti zato. My si všimneme keď je tu fejk tak sa nad tým netráp. :) :*
      • Jsem rád, že mě poznáte :) ❤
    • Dneska jsem se měla super a taky jsem ráda že jsi tady. :)))
  • Ahoj holky, určitě se vám uleví, ale to jsem nepsal já, že tu končím :(
    Jak tohle někdo může napsat a jak jste mu mohli věřit, já vám psal, že si tu s váma budu psát každý den. Akorát v poslední době nemám moc čas, tak nějak nestíhám, ale vždycky se snažím si tu s vámi napsat alespoň na chvíli :) prostě nejvíc jak to jde.
    Tomu fejku bych vzkázal, aby toho okamžitě nechal! Stejně mě z tudma nijak nevyhodí.
    Nebojte se, jsem to zase já a už si tu s vámi píšu a ti co píšou, že končím tady, nevěřte jim.
    Děkuji ❤❤❤
    • Mám obrovskou radost ♥
    • Ahoj Dalíku, mě se tak ulevilo že jsi to nepsal ty!!! Já už plakala!!!
      Jak se máš? :)
    • Ja som si už dorezala ruky. :(
      • Cožeee?!
        • Áno myslela som si , že je to pravda. :((
  • Dobrou..
  • Hele ! Nějak přichádzíš o ty fanynky 0_o
  • Proč myslíte, že tu Dalík není?
    • Treba je nemocny nebo neStíha je unavený doufam jen ze se nic nestalo :-)
      • Jo. Doufám že tu za námi bude chodit aspoň až na tom bude časově lépe! :p Chybí tadyyy :(
        • To urcite musi to bet hodne namahavy. škola koncert trening to vycerpava :-(
  • Dalík byl ze všech nejlepší. Nemůžu uvěřit tomu, co se stalo. Pořád mu budu fsndit s vždy pro mě bude na 1. místě. Je to moc talentovaný kluk.
    • dalikkslepcik
      Ahoj,děkuju moc! :) Něvěště ale hlavu,finalisté jsou taky super zpěváci a moc jim to přeju :) Užívejte si supertsar i beze mě :)
      • dali bez tebe je to nuda *9* *9* *9* mam te rada <3
  • Tak aspon nam daj prosiiim ten skype...pliiis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit