Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali ty si čím ďalej tým krajší. :) ♥
    • To není pravda! Ale děkuju mooc :)
      • Je Dali. A za krásu sa neďakuje. Bože veď ten tvoj kukuč je neopísateľný. Strašne si zlatučký. :) ♥
  • prepáč Dalikk ale nwm čo to je po česky koblih povieš my to prosim.
    • Nie ako pečivo so sladkou polevou ? Nwm. :DD
      • aha ja som sa teraz pýtala mami a ona my povedala že to je sladka šiška s marmeladovou náplňou:D
        • Hej to som myslela len som nevedela ako to napísať. :DD
  • Ja si to asi dnes hodím... :‘(
  • Ahoj Dali však si tu dnes 1x ?
    • Ano, teď jsem tady poprvé :)
      On tu byl zase nějaký fejk? Nebo co? :O
      • Hej a som mnou robil poriadok ... bol veľký macher pod tvojím menom :DD
      • Jojo byl.. Ale my věděly, že Tě tu budeme mít večer :3
      • Jo zase nějakej deb*l:DD
        • Deb*l je slabé slovo :DD
  • Dali, jestlipak víš, že jsi v TOP desítce osobností na této stránce. To je dobrý ne?
    • To nevím, ale je to super :)
  • JE BOŽI
  • Tomu úbohému fejku asi nedoplo , že píše s chybami napr."DOBŽE" a Dalíkk je tu cez anonym a nie cez INKOGNITO!!! ;DDD Ako IQ toho fejka je -0 !!! ;DDD takže fejk : PAC a PUSU!!! ;D
  • Hatere jsi smesny co tu pises z blbosti klidne si oslavuj muj odchod s tehle stranky ale bohuzel te zklamu vracim se sem zpatky protoze je tu spousta holek se kteryma se tu skvele povida a tem holkam co se me tu zastali moc dekuji skoda ze vas znam jen z osobnosti jste fajn holky a rada bych vas nekdy vydela osobne
    • Jeee super že se vracíš!!!!!!!
      • Diky jo je super kdyz mas tu moznost pokecat si a spratelit se s novymi lidmi
  • No Dalikk,konnčím na dnes máš tu toho dosť:)Prajem ty aby sa ty zajtra darilo v škole A dobrú nocku sladké sničky:)...Ahojjjjj
    • Děkuji, tobě přeji to samé :)
      Dobrou noc :)
  • Dali, že to není pravda, to co tu píše Libor? Braň se, jsi pořád normální kluk a ne, že ti vlezla sláva do hlavy.
    • Už blbnu Viktor to psal.
      • A co , že jsem to psal? Petro vy máte víc let jak ostatní holky tady a pořád ho zastáváte. Vy jste si nevšimli , že na ty holky kašle a lže tady... Teď vás nechci urazit ale vy jste vlhká ??? Není na něm nic nezvyčejnýho a vidíte jak tu na všechny holky dlabe...
        • Je pravda, že jsem starší a o dost, a docela ta poznámka mě uráží. Já si pořád myslím, že není takový, jak je tu psáno. Je pravda, že na FB je pořád a tady už není vůbec. Jenže tady je to moc veřejné a třeba se mu to už nelíbí. Ale nadávat na něj nechci.
          • Tak promiňte Petro já jsem vás urazit nechtěl ... Jenže já ho znám a vím jaký je...
            • Ano máte pravdu, a vy jse mějte hezky a naschle .
            • Přece se nebudeme dohadovat. Je pravda, že by to měl alespoň holkám tady napsat, aby věděly, že už o ně nestojí. Každý večer tu nějaká zbytečně ztrácí čas čekáním. Tak se měj ahoj.
            • Víte co? Mě je jedno jestli jse mu to bude líbit nebo ne! Tak ať tady holkám nelže a nedlabe na ně!
            • To vypadá jako, že je úplně hrozný. To by se mu asi nelíbilo, že se o něm takto píše. Tak před klukama třeba machruje, já nevím, mě se nechce věřit, že by byl jiný.
            • Jo tam v TV dělá andílka ale v reálu je úplně jiný...Já jsem s ním do školy chodil...
            • Dobře, já ho osobně neznám, jen z telky a videí. Tam je to asi o něčem jiném, člověk se chová asi jinak, než ve skutečnosti. Možná už bude trochu frajer, ale to z něj dělají fanynky. Když si tu s námi psal, tak byl vždycky milý a příjemný. Já proti němu nic nemám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit