Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibor ňeviem prečo už nám ňeodpisuješ. Ale asi ťa chapu. Je asi ťaške odpovedať. Na všetky otazky čo ti tu davame. Ale veľmi nám chibaš. Hlavne mňe. Asi preto chceme aby si sa vratil do superstar. Kceme ťa vidieť. Ako spivaš. Ako tancuješ. Proste všetko. Len si zapametaj že ťa tvoji fanusky maju radi. Ňič ine od ťeba nechcem.
    AHOJ
    • Ahoj Kiko. Odepíšu rád, ale nestíhám. A kdybych měl odepisovat úplně na vše, tak se asi zblázním :) Nebojte se, ještě o mě určitě uslyšíte. Budu se snažit. Jsem moc rád, co tady o mě píšete za pozitivní komentáře. Mám vás taky rád. :)
      • Ahoj Dalibore, moc Ti fandím, i když patřím mezi starší ročník. Jsi talentovaný kluk, držím palce, ať se Ti v životě daří. Měj se moc hezky.
        • Ahoj. Právě, že jsem rád, že mám i starší fanynky. Děkuji moc. Vážím si vašich komentářů :)
  • Děkuju těm, kteří mi věří a podporují mě. Ostatní asi jen závidí. Ale asi už to nemá cenu si tady s váma dál psát, jelikož někteří tady o mně píšou dost škaredě a já se s těmi dotyčnými hádat vážně nehodlám. Mějte se hezky, ahoj. :)
    • Ano zavidia alebo nemaju co robit nic si s toho nerob nevsimaj si to!niektori ta maju radi a su tvoji fanusikovia a nebudu trpit za tich ktory ta nemaju radi Ahoj.ja nikdi nebudem prestavat byt tvoja fanisicka pa
    • Proosim dalikk odpisuj aspon mne budeem moc rada cmuk
    • Si skvěléj!:)
      Zpíváš dokonale
  • Dali nevieš kto zo SS nemá plno na FB? :) Nechcem aby si kamoška pridala nejakého úch*la. :D Strašne ti chce poslať správu. :) :D
  • Dievčatá ktorá máte FB...:)Prosím hoďte like na stránku:Dalibor Slepčík je T.O.P......Ďakujem:)
  • On sem přijde ;) ale né teď :) :(
  • Co budeš dělat o víkendu? :))
  • Dali, na těch koncertech jste zpívali nové písničky. Už jich máte docela dost. Neuvažujete se Sabinou o vydání CD?
    • Ano, uvažovali jsme o tom, ale myslím, že máme ještě čas :)
  • Dalíku, nějak mi šlo odeslat žádost na FB na Tvůj pravej profil, nevím jak je o možný :D Ale je to tak:) Schvaluješ to ty žádosti? :)
    • Většinou ano, ale teď jich tam mám zase celkem dost :D :)
      • A přijmeš to? :D Já bych chtěla vidět, kdy jsi online nebo tak. Jinak dělám správce na jedné skupině ve které jsi na FB taky, tak bych byla ráda, kdybys mi třeba občas hodil nějaké novinky, info a ták? :D :)
  • Dali ja už musím končiť...Nech sa ti podarí zajtra ten dejepis :) budem na teba v škole myslieť :* Dobrú noc a krásne sny :) a ostatným tiež :)
    • Děkuji, dobrou noc a taky přeji krásné sny :)
      • :*
  • Kdo si myslii ze Dalik je nejlespi , tak at mi da like ;) :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit