Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncerty na měsíc duben :)
    9.4. Český Těšín - Kulturní s. "Střelnice"
    10.4. Brno - KC Babylon
    16.4. Chodová Planá - Klub Paradise
    23.4. Frýdek Místek - M.u.z.a.
    29.4. Fulnek - Městské centrum
    • Ahoj Dali, díky moc. Abych pravdu řekla, překvapil si mě, že si ty terminy koncertů napsal. Díky a měj se hezky. Ať se ti daří.
      • Někdo mě o to poprosil (omlouvám se, že už si nepamatuji jméno), tak jsem si opět našel čas, abych vám koncerty napsal :)
        Pro fanoušky to dělám rád ❤
        Přeji vám pěknou neděli, ahoj :)
        • Dali, to jsem tě prosila já. Proto jsem se také hned ozvala. Budeš nás informovat každý měsíc? Ještě jednou ti děkuji. Ahoj.
  • To je jasný, že budeme držet palce. Už to mám v diáři, abych do pondělka nezapomněla. Na druhý straně, na tebe se zapomenout nedá.
    • Nedá no..... :))
    • Jéė, děkuji mooooooc :)
  • Je tu někdo???
    • Ahoj, já.. :) hele, mě kámoška říkala, že Dalík vystupuje i dneska???? :o
      • Nevím....Ale to by nám řekl že má i dneska vystoupení!!
        • Ale veď to písal nie? :)
      • Ahoj asi aj mne sa zdá , že v Moste. ;)
      • čawte aj ja som tu hej aj mne vravila kamoška ž vystupuje v Olomouci...:)Ale neviem či to je prvda:(
        • Mě právě taky .. :) ale zarazilo mě, že sem psal že v neděli už nic není ...
          • Ale písal , že má v nedeľu koncert. :) asi :D
        • Olomouci? Ja som myslela , že v Moste. :)
  • Dnes sme mali telesnú. Ten super pocit keď akurát vonku doprší a dievčatá idú hrať futbal na zablatené ihrisko. :D
  • Ahoj holky . Jak se máte já skvěle??? Je mi líto , že některým z vás nemůžu odepsat , protože se tu hromadí komentáře ( což mi ani nevadí ) Jsme rád že jsme se sem vrátil :) i když jsme rozmýšlel že se tady nepodívám , protože tu bylo dost anonymních " Daliborů Slepčíků" Jinak jak se máte ??? Já dobře , doufám že i vy ! Tak se mějte hezky čau
    • Ja sa mám super a prosím ostaň na tejto stranke ta Pihatka je bba prosim ostaň a čo robíš? :D *14*
  • Taky poprej sabce vse nej. K narozeninam tesim se az pojedu se na tebe podivat na nejaky koncert
  • Ahoj lidi, teď sem sem dost dlouho nepřišel, protože sem neměl moc času. Co mě ale mrzí je, že když sem se vrátil, tak sem tu našel odpovědi na dotazy pid mým ménem, které sem ale nepsal já. Rozhodl jsem se proto, že si tady založím vlastní účet, aby se tady nikdo za mě nevydával. Chtěl bych ješte odkázat tomu napodobovateli, aby s tím přestal :(
    • *pod
  • Dalubor byl nejlepší v super star
    • Pardon chyba
  • Dali dneska som zničila čo sa dalo... -_- ;D
    • Co všechno? :D
      • Matiku všetky , písomky :D :D :D pozdravila som od teba matikárku dala ma za dvere :D na telesnej som spadla z lana .... :D pred školou vypílili môj obľúbený srom no proste na .... deň :D -_- ale pustila som si teba a už je to ok :)
        • Strom ... no vidíš , že celý deň na .... :DD
          • Tak stane se, každý den nemůže být posvícení :D
  • Ahoj :)jak bylo dneska ve škole? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit