Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuju tobě taky Emo
    • Ďakujem aj a nemáš zač. :*
  • škoda že jsi vypadl, byl jsi můj favorit č. 1. *3* jsi úžasnej *14*
    • Děkuji ti Ivet. Bohužel, život jde dál.
  • Dali a Sabči prajem všetko naj k narodkam veľa, zdravia, šťastia , lásky a veľa úspechu :* :)
  • Teda Dalíku.. Divím se, že tohle ještě stíháš!! :o Hodně nás tu nějak je .. Tě obdivuju! :D :3
  • Myslim ze nemas pravdu on by se na lidi kteri ho tak moc zboznuji nevykaslal tys to tady tak napsala jako by sis myslela ze je dalik namysleny at je to jak chce ja dalika mam moc rada a upozornuju ze nejsem vlhka 13 mam uz 18 a dalik je bajecny a moc pekny kluk a ja se ho tady budu zastavat a nadavat tem kteri ho primo nenavidi at je to pravy dalik nebo ne urazet falesnyho dalika je jak urazet toho pravyho
    • Urážať falošného "Dalíííka" je ako urážať pravého ? No ty vole, tak ty osemnásť nemáš ani omylom. S tvojou inteligenciou máš maximálne 9.
  • Na mě urcitě
    • Super :)
  • Ahojte holky prosim vas neposluchete takove blvecky protoze oni nevedi nic o Dalikovi tak jich neposlouchte pr. Ahoj te
    • Ahoj Lucko mas pravdu jsou to blbci a porad se s nima rozcilovat nema vubec zadny smysl ja mam rada skupinu 1D jsou to zkveli zpevaci a taky mam moc rada Dalika a pokud je ty volove nesnaseji tak to je jejich vec ja jich nenutim aby meli Zayna nebo Dalika radi ale nemuseji nam to tu psat a nadavat jim nas to tu nezajima tak se mej hezky a diky a ahoj
  • Fakt :( ja si myslela ze tento je pravej :( no nic no..tak vyčkáme :) na toho naseho milovaneho Dalika
    • Už sa teším. :)
      • Aj ja :)
  • Ahoj Dalibore, tak jaké byly dárky? Alespoň takové, jaké sis přál? No já docela dobrý, ale dostala jsem mimo jiné i kuchařku,tak nevím co tím chce Ježíšek říci. Měj se ahojky.
  • Omg!! Zase fejky?? Jejda made
    • Vieš nejaký blb sa zase doma nudí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit