Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasne ze to chapu ale muzes mi odepsat na fb? Asi te dost otravovali co porad ti musel zvonit telefon omlouvam se ze sem ho po tobe chtela :-/ a odepises mi na fb?
    • Ne, promiň. :(
  • Za to kňourání by měl dostat pořádný průplesk, jo Emička to je samička a ten boží hlas, vyhraje jen ona! Takže přiblblé puberťačky bez kreditu - pobrečte si a ráno šup, šup do školy. ;)
    • Ako keby ty mas na kredit. Skor na telefon.
    • Slepčíku, ty ukvílené prase, je fajn, že tě vypráskali ven! Hlavně se z toho neposer! Bye...
      • Kdo je u tebe ukvílené prase? Chtěla bych slyšet tebe, jak by jsi to zazpíval. On má talent na rozdíl od tebe, tak ho tady přestaň urážet. Když se ti nelíbí tak sem nelez. Sám jsi ukvílené prase!
      • Ty blbecku přestaň mu to tady komentovat tady je to jen pro faninky ne pro debili jako jsi ty
  • Bez si mrd*t kaktusi ty cup*o urezat ti koule ty mag*re a bez uz odsud pryc nebo si te vyhledame a zakopeme te nekde v lese ty buzeran*e malej nevychovanej
    • Som s tebou ivca. :)
      • Diky anonym 123
        • Nemáte začo, držím s vami. A ak chcete normálne ma volajte Ema.:)
          • Tak dobre emo taky doufam ze dalik jeste prijde
            • Já se říznu!
          • OuKeJ.EMA.Daliii si tu?? prosim ozvy sa:(
        • Jj diky holky treba se ho tu vsichni spolecne zbavime
      • aj ja som s tebou
        • Dúfam , že Dalík ešte príde.
          • no dufam lebo v noci nezaspim ak nepride!!! *14* *14*
            • Ani ja! *_*
  • A bude ten koncert v Olmiku
    • Ano, bude :)
      Na koho se mám těšit? :)
  • Podle mě to není Dalibor. Píše jinak i když se snaží.
    • Podle me je to on dává tam furt smajliky a nedělá chyby a jestli to je on tak odpoví na moji otázku
      • :)
        • Práve si sa priznal , že si fejk. Lebo , keď ti tu napišeme fejk tak ani nereaguješ len dáš smajlika a pravý Dalibor by tvrdil , že nie je fejk. Tak načo sa tu hraš si myslíš , že sme blbé?! :D
      • Tento fejk sa snaží. A ak si si všimla Dalibor odpovedá pod otázku a nie ako nový status. A každý vie dať smajlíky. :)
    • Ajja si myslím a Dalibor tu nebýva o 18:00 ale o 20 a Dalibor odpovedá pod otázku nie ako nový komentár. Úbohý fejk. Petra a ak si si všimla tak ten quázy Dalibor Slepčík neodpovedá keď napíšeš fejk.
      • Všimla jsem si toho. Až příjde Dalibor, tak nám to napíše. Dalik píše úplně jinak. Fejku snažíš se zbytečně.
      • No i když možná jo no ted jsem si toho všimla Dalík vždycky odpovídá pod otázka takže to je fake
      • Já tu budu projistotu až od osmi..... *12* *4*
      • No jo ale říkal ze tu bude dneska aji možná dřív ze dneska nemá trenink
  • andim ti a doufam ze to vyhrajes
  • Daliboruv FB je tenhle a není zrušený : https://www.facebook.com/dalibor.slepcik.7?pnref=story
    jen se musíte přihlásit na FB aby vám ho zobrazilo ;)))
  • ivca ani ja nemám rada Haricha a už som ho videla aj počula naživo nič moc -_-
    • Aspon nekdo ma stejny nazor jako ja moji kamosi ho maji moc radi a nekteri mi nadavaji ze ho urazim a ze harich je hvezda a dalik z prominutim nula ale ja se dalika vzdy zastavam a kdybych ho znala osobne tak bych udelala cokoliv jen aby mu ti hajzlici dali pokoj klidne bych jim i ublizila pro dalika bych udelala cokoliv
      • Aj ja . Čo som už ja kvôli Dalikovi v škole urobila... :D a stále sa ho zastávam :)
  • Ahojte,holky sem tady:)
    • Ahoj!! Ju snad tu chvilku budeš s námi :)
    • Ahoj Dalíku, jak se máš co děláš a co ve škole??
  • Ahoj holky, tak když jsem se dneska Dalíka zeptala, proč už nechodí na osobnosti, tak mi řekl: Nestíhám to, proč se ptáš?
    Tak asi vážně nemá čas, má toho teď moc i prý ohledně koncertů, nějaké zařizování :)
    • Děkujeme že ses zeptala,a doufáme že se Dalík ozve co nejdřív!
    • Ahoj, díky, že ses zeptala, aby si neměla potom problémy. Tak snad se zase někdy ozve. Díky a měj se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit