Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co Adrianek ?❤️
  • Dobrou noc všem a hezké sny .... :)Ať se vám daří ve škole.Zítra ahoj.
    • Ještě jednou... Dobrouuu
  • Prečo sa tu za Dalíka zase vydávate ? !!! Vás to ako stále ešte baví? ! Načo vám to je ?! Veď to neurobí normálny človek!!! Dajte mu už konečne pokoj !!! Závidíte mu , že je to pekný , milý a hlavne úspešný a veľmi talentovaný chalan ? !!! Láskavo už s tým skončite lebo zase ten pravý odíde ! :( Dotyčná osoba asi trpí schizofréniou !!! DAJTE MU UŽ POKOJ NIČ VÁM NEUROBIL !!! A budem sa tu pravého Dalíka do nekonečna zastávať!!! PS: Dali nevšímaj si ich ( tí čo sa za teba vydávajú). :))
  • Ahoj holky, když jsem byla na FB Dalika, tak jsem zjistila, že ho má zrušený. Hledala jsem další možnost, je tam plno fejků, že se nedá zjistit, který je správný. Nechápu Dalího "přátelé", kteří ho tam pomlouvají, píší nadávky atd. Je tam několik holek, keré zase píší, že "miluji tě, chci tě , mám tě ráda" a to je vše. Tady to mělo alespoň úroveň. Odpovídal na normální otázky. I když tu jeden kluk psal, že nám lhal, tak byl vždycky slušný a příjemný. K nám se nezachoval dobře, ale myslím si, že si nezaslouží jak se k němu někteří chovají. Musela jsem to napsat - je mi ho líto - i když jemu to asi vyhovuje.
  • Pro me jsou nejlepsi Dalik 1D a Zayn Malik solo na ne nikdo nema ale stvou me lidi ktery me ani neznaji a pisi mi do chatu na fb nesnasim Zayna tak to me fakt vytocilo a jak se mate holky a Daliku? A jak prazdninujete
  • Je mi ta hrozne luto ako to vsetko zvladas? Mrzi ma to drzala som ti palce uz od zaciatku. A mohol by si delej pokracovat v speve lebo verim ze ako spevak s asostanes daleko. Ahoj a drzim palce.
  • Seš užasni Dalibore seš odvážní a tají silní moje kamaratka je dotebe blázen a držiti palce a nezapomeň byt silni a odvážní budesetito hodit jak v superstaru tak ani v životě nato nezapominej
  • Dali do koľkej si dnes spal ? :DDD
    • Dneska jsem spal do 9, ale spal bych klidně dýl :))
      • :D Ty to máš dobre je do 6:00 kvôli škole. :D
  • oooooooo..:) A dokedy tu dnes budeš?:)
    • Tak do půl 10 zase asi :)
  • Dali do kolika tu dneska budeš? *4*
    • Za chvíli končím, asi do půl 10 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit