Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali, mám na tebe velikou prosbu. Budou prosím nějaká videa z tvých narozenin? Zenon F. slíbil, že budou, ale zatím nikde nic není. Jestli o něčem víš, můžeš dát prosím odkazy. Děkuji ti moc a měj se hezky.
    • Ahoj, snad nevadí, že odpovídám i já.. :p Jsou nějaká videa i na facebooku.. :)
      • No, ale od nějaký holky a to není kvalitní.
  • Tobě jsem v Superstar nejvíc fandila seděla jsem tam promiň za pravopisné chyby mi jsme se sem přestěhovali ze slovenska
  • Dobrou holky :) a zitra pěkný den :) dobrou holkám co jsou tady= Lenka,Pihi , ivca atd..
    Tak dobrou holky :*
    • Aj tebe Dalik Dobru nocku a sledke sničky pa nech sa ty dari v tej škole a vy idete zajtra do školy a nemate ešte tento tyzden prazdniny?;)
  • Jsi super. Je mi luto ze si vypadol aj tak si star
    • On není star,on je suprstár!Teď už jenom bustu na námestí a dáda je věčný!
  • A který kkt tu dává dislajky ? Aha už vím Nnaty ! Čistá p*ča -__- ;DDD
  • Jsem tu :) tak se mě klidně na něco ptejte, jestli chcete :)
    • Súrne sa ťa niečo musím spýtať ok? :)
  • Nevsimej si tych lidi kteri o tobe strasne mluvi *9* vsimej si tych co te maji radi
  • aaaa Ivca ja zpet *3*
    • Taky maš něco proti mě? Ano jsem zpet promin ja se s tebou nechtela hadat
      • vpoho *3*
  • Dali ktorú pieseň ťa najviac bavilo spievať v SuperStar? :)
    • Všechny samozřejmě :) ale asi nejvíc jsem si užil od Michaela Jacksona - Billie Jean :)
      • Jéj tú mám ako zvonenie na mobile . :)
      • Ta písnička si sedla. Byl si tam skvělý. Oni byly všechny písničky od tebe nádherný. Bylo to bezva, škoda, že už to skončilo.
  • Ahoj holky promiňte že jsem tady dlouho nebyl
    • Dobře fejku sklidni hormon jo?! :DDD
    • Ahoj Dalí <3 *14*
    • Ahoj Dalíku jsi tu ještě?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit