Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já budu končit holky, zítra už tady snad budu dříve :)
    Mějte se hezky, krásné sny, dobrou noc :) :*
    • Dobrou noc,hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá. Zítra hodně úspěchů ve škole. A zítra ahoj! :)
      Dobrou noc Dalíčku :)❤.
    • Jo, sladké sny a zítra ať máš pěkný den.. pa ❤
  • Máš tablet? *4*
    • Ano :)
  • Ahoj Dali, ozvi se prosím!!! ❤❤❤❤❤
  • Ahojteee už som tu :)))
    • Ahoj, tak co, byla jsi v ústí? Jak si dopadla? Celý den jsem na tebe myslela.
      • No tak som bola , ako som prišla na Stavebku začala som hrať že som češka keď sa spýtali ako sa volám hneď som si vymyslela ,že Kačenka Němcova :D povedali , že taká do školy nechodí :D A spýtali sa za kým som prišla :D ja že za Dalíkom (stále som hovorila po česky) a oni mi povedali , že ma k nemu nepustia :D tak som začala plakať , no nepomohlo to :D Potom nejaký študent povedal, že Dalík chodí na gympel :D išla som na všetky gymple v Ústí a na jednom nemenovanom ma tam k nemu vôbec nechceli pustiť :( tak som sklamaná odišla s pocitom , že som bola pár metrov od neho a keď som zatvorila dvere na školy jediné čo som vtedy jediné povedala po slovensky bolo : No to je v p*či toto. :DD
        • *škole :)
        • Jsi dobrá, že si to zkusila. Oni asi nesmí říkat cizím lidem, jestli tam chodí, nebo ne. Nedá se nic dělat, ale byla si blízko. Škoda no.
          • Hej :) :D
  • Jo a podle všeho asi chodí s Nelou Kailovou ;)))
    • Ale nejspíš nechodí.. :p :)
      • Ale určite nechodí ... :)))
    • Tak ať sní chodí. Je to pěkný kluk, Nela taky není ošklivá, tak ať si užije. V jeho věku mívají kluci vztahy. Já mu to přeji.
  • Jak dneska bylo Dali? :))
  • Dali možno ťa to nezaujíma ale už som sa naučila Michael Jackson Robot Dance. Normálne som s toho hotová. :D
  • Dali, měj se moc hezky, zítra ti přeji úspěšný den a dobrou noc. Budeme šťastné, když si uděláš zase někdy chvilku. Ahojky.
  • Tak ja už dnes končím dobrú noc :* ak sa Dalčo náhodou ukáže tak ho prosím pozdravujte ďakujem ste zlaté :* vaša Ema :3
    • Jojo dobrou.
      • Ďakujem zlatíčka :*
    • Ema, dobrou noc a ještě jednou díky. Dalik dneska asi nebude. Ahoj.
    • Jak se tam jmenue prosím :) A dobrou :*
      • Dalíkk Slepcik :) ďakujem :* a nwm kto tu dáva zase dislajky ale je trápny :D
    • Ano a měj se krásně a dobrou.. :) :3
  • Ahoj Dali . :)
    • Ahoj :)
      • Ako sa máš ? :)
        • Mám se celkem fajn :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit