Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi tak trapnej Leone proc sem porad lezes fajn tak ho proste nemas rad a co mi stim jako vubec nas tu tve kecy nezajimaji tak se sklidni smrade malej
  • Je tu ještě někdo?
  • Ahoj holky. Co děláte? Doufám , že dojdete na můj koncert toho 23.1. Budu moc rád , když dojdete :) jak se máte? Doufám , že vy dobře tak jako já . Mám vás všechny moc rád , doufám že vy mě taky :) Komu se nelíbí můj vzhled atd. tak prosím , klidně to sem napište! Budu rád i za nějakou kritiku!!! Tak dobrou noc a krásné snění váš Dalik
  • Jsi vážně úžasný zpěvák, držím ti palce ať vyhraješ. Jsi můj favorit a jsi báječný kluk. Chtěla bych tě poznat naživo. Dalíku, jsi nejlepší
  • Sandro, co tady píšeš takový kraviny. jsi normální?
  • Dali, chápeme, že toho máš hodně, ale prosím ozvi se, ať víme, že jsi v pořádku.
    • Dalík už mně straaaaaaaaaaaaašně chybí!!!!!!!
      • Chybí nám všem. Už je to divné, že se neozývá.
        • Doufám že se mu nic nestalo!!!!!!! :((
          • Nestalo, to se bát asi nemusíme. Na svém pravém FB profilu je pravej Dalík celkem online.. A tady nevím no.. :P
  • Dneska by mohl Dalík přijít......
  • Tady máte na přání ty koncerty, je to na měsíc březen, víc jich zatím nevím, kdyžtak se ozvu :)
    4.3. Brno - kulturák
    26.3. Sokolov - Bronx
    26.3. Ústí nad Labem - Romský ples
    • Dali, díky moc. Určitě dej vědět. A budeš si s námi někdy psát?
  • Byl jsi nejlepší.Tak at to tvoje album vyjde co nejdřív,těšíme se.a věř tomu,že máš spousty fanoušků. *14*
  • Jaktoze si ta nemozem přidat do priatel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit