Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja už končím dobrú Dali ...veľa úspechu zajtra v škole :) tak zajtra večer pa :)
    • Dobrou noc a hezké sny :)
      • Ďakujem Dali. :333
  • Ahoj, je tu někdo?
    • Ahoj ted jsem prisla
  • Ahoj Dali, ty nám napiš co pořád děláš, jak si užíváš prázdniny. Co děláme my, to není tak důležité. O tobě nic nevíme. Tak napiš ahoj.
  • Text Vašeho příspěvkudalikku držim palce jsi nejlepší miluju tebe
  • Dalík je fakt talentovaný kluk. I kdyby byl cikán, tak nezáleží na tom, jaká je rasa ale na jeho chování. A on je moc hodný. Moc ho obdivuju. Dalíku, jsi nejlepší. *14*
    • Anička máš pravdu je úžasný :-)
  • Těm co se Dalík nelíbí, tak proč sem lezete? Když mu nadáváte tak to znamená, že mu jenom závidíte, protože on umí zpívat a je slavný. I kdyby nevyhrál tak je to talentovaný kluk a zpívat UMÍ! Myslím si, že je ze všech nejlepší a zaslouží si vyhrát, snaží se jak nejvíc může a měl by dostat příležitost. Co proti němu pořád máte? Není na něm nic špatného. I když trochu mutuje tak na něm není nic špatného. Nikdo není dokonalý. On se nestydí a vydává ze sebe to nejlepší, Přeju mu výhru. Kdo se mnou souhlasí? *3*
    • Umi zpivat? Clovek co nemutoval lehce vyzpiva vysoke tony... omg Anča perli :)
    • Presnē tak ja stebou souhlasim
  • Ahoj dali prosim jestli si ty zpravy aspon čteš tak te moc prosime odepisuj nam zas prosim moc nam tu chybis ja ti verim verim ze jsi to ty a hodne holek veri mame te moc radi jsi uzasny kluk hezkej talentovanej mas moc prekrasny oci a krasny usmev jsi proste nejhezci kluk na svete nikdo na tebe nema hrozne mooooc ses roztomilej a ja te mam strasne moc rada jsi muj nejoblibenejsi a nejkrasnejsi zpevak a kluk na celickem svete a ja i ostatni by jsme byli moc radi kdyby ses k nam vratil a ty holky co ti neverej nebo te nesnasej tak je proste ignoruj a pis si jen s nami co te mame zkutecne radi mam te rada dali a budu moc rada kdyz tu zas uvidim tve komentare jsi proste bozi dalicku
    • Ivča má pravdu. Chybíš nám tu.
  • No čo uvidíme večer... :) Pravý je iný ... :))
    • Stejně teď nestíhám a budu tu večer ;)
      • Pravý nie je drzý, má iný slovosled,pravopis a píše pod otázku a nevypisuje nechutnosti ako na ďalšej strane. :))
  • Ahojte všechny :) to je zase nejaky "falešný Dalibor Slepčík" nenechají toho :( ale tak co :) aspoň že víte kdo je já a kdo ten falešný...Mám vás všechny moc rád :) a co děláte holky?
    • Ahojky Dali♥ já půjdu za chvilku lyžovat :) a jedu do obchodu na oblečení ( na lyzovani) a co ty?
  • Ja chcem Dalíčka ♥ :(
    • Já taky, doufám že tu bude zítra!! :)
      • Dúfajme ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit