Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :O jsi tak nadhernej♥♥♥ a tak dokonale zpivas..a tancis..a mas takovy charisma!♥ chodici dokonalost!
  • Ahoj holky. Budu vám odepisovat, ale momentálně jsem venku, takže nemám čas, ale večer vám určitě na něco odpovím, ale musím tu mít nějaké otázky, abych měl na co odpovídat :)
    Mějte se hezky, ahoj :)
    • Holky to berou blbe s tim sliknutim fandila jsem Eme co ty fandil si tajne nekomu.
  • Ty si mega moooc superr ja som sa do teba asi mooc zaľúbila a odľubiť sa je už ťažko:(A inač Ahoj Dalikk....:)
    • Děkuju mooc Lenko :)
  • Ted me dobre poslouchej pihatka to ze se ti dalik nelibi je tvoje vec ale nesnas se nam ho odsud vystvat odpal odsud ty dalik tu zustane a bude si opet s nami psat a hodne holek ma stejny nazor jako ja daliku neposlouchej tu pipinu a pis si tu s nami my te tu chceme neopoustej nas znova prosim mam te rada daliku jsi muj milacek kdo semnou souhlasi da lajk
    • Já bych se rád vrátil, ale opět jsem tu našel komentář, který jsem nepsal já!!! Psal ho nějaký fejk zhruba před hodinou!
      Jinak děkuji za zastání :)
      • Prosím Dalikk piš si tu snami ešte raz prosim toto je asi jedine miesto kde si ja môžem s tebou písat! *9*
      • Já jsem si to myslela, že si to nepsal ty, protože v textu byly chyby. Ty píšeš úplně bez chyb, podle toho tě poznáme. Doufám, že tě to neodradí a budeš tu dál.
  • Dalí prijedeš nikdy do Nového Města na Moravě?
  • Ahojte. :)
    Čo keby si vytvoríme buď na fb alebo niekde skupinu s Dalíkom? :3
  • Kika. Ma pravdu keď hovori že ťa maju fanušky radi. Len zabudla že mi ťa vždy podržime nech sa deje čo deje. Budeme vždy priteme keď nas budeš potrebovat. A budeme ta podporovat. Vždy
    • Děkuji. Jsem moc rád za moje fanoušky, kterè mám. Moc si vás vážím. A aspoň vždycky vím, na koho se obrátit. Jste skvělí. :)
  • Tak Vám všem přeji krásného silvestra, užijte si to podle svých přestav a do roku 2016 přeji hodně zdraví, štěstí a lásky. Mějte se fajn a příští rok čau všem.
  • Děkuji holky moc, dobrou noc :) :*
  • ..lidi, co nemáte talent vůbec na nic, a pak akorát shazujete talentovaný a mladý, kteří toho mají hodně před sebou... běžte se zakopat.. Dalibor je mimořádně talentovanej a krásnej mladej kluk, fanynek má už teď hodně, a doufám že o něm uslyšíme i po superstar ;)Jsi náš favorit, Dali! *14* Ty to dáš ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit