Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Postava svalnatá *15* *15*
  • Jsi blbec Leone a vubec te neznam a to ze vis ze jsem ivona pomajbikova neznamena ze me znas tohle sis mohl najit v tech starych zpravach tady v osobnostech a neotravuj tu normalni lidi ty osle a diky Lucko za zastani
  • Proč už nechceš soutěžit v superstar.Máš velkou šanci vyhrát.Doufám že tvoje album vyjde co nejdřív.jsi nejlepší *3* *14*
  • Ahoj Dalíku fandila jsem ti a fakt mi věř že i my je mi to líto že nešlo hlasování ale měl si po právu vyhrát ale přece se stoho nezboří svět, že ano.Mysli na to že krásně zpíváš a si úžasnej a držím ti palce i tak.
  • Včera jsem byla na instagramu Dalibora. Má tam pěkné fotky. Bohužel u komentářů jsou fejky. Nechápu proč se za něj pořád někdo vydává. Co z toho mají. Musí to být na nic, když za něj někdo píše. Vůbec se nedivím, že pomalu ruší své stránky. Pomalu nebude možné si s Daliborem psát.
  • Čaues :) To včera nebyl pravý Dalík... pravý umí psát ... -___- to byl nějaký fake -_-
  • No Ahoooj ja som Gizka Oňová ako sa mi mas.... Toto je šikantý pripad.... Problemy ja rieším.... :D
  • Ahoj Dali jak se máš co děláš a jak sis užil koncert?
  • Dobrou noc i vám holky :)
    Ať a vám zdají pěkný sny :*
    • *se
  • dalibor vyhras to :D *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit