Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali,užij si víkend. *4*
  • Jsem tady :)
    • To jsem ráda :)
    • Supeer:)
      • Nemáš za co Emo :)
        • Ale mám ;))
    • Super a ďakujem ti za odpoveď ohľadom SS :*
  • Dalík máš suoer sestru *Sabinka*
  • Ahojky Dalikku mam the moc rada. Doufam ze ti me taki. Mas uzasne svaly na brise i na rukach. Je skoda ze si nevihral superstar moc sem ti fandila. Si uzasnej. Jo a je mi 12 let. Nechces se mnou chodit. Miluju the. Pa
    • Ešte dolaď pravopis.A prečítaj si časáky , že Dalík ešte zatiaľ žiadny vzťah nechce. ;-) ;D
      • Vsak ja pysu dobre tak si nech svoe keci. A nemuzes vedet co dalikk chce nebo nechce.
        • Zlatko najprv ten pravopis! Aj keď som slovenka viem česky aj rozprávať aj plynule pravopis . A máš pravdu nemôžem ...ale ani ty nie! :)) : D
          • Já sem si z ním psala na fejsbuku a říkal že bi holku chtěl a pak mi řek že sem heská ;) takže buť s ticha kdyš nic nevíž o tebe bi si ani koloběšku neopřel ;) ;*
            • Ale o ten tvoj pravopis by si "opřel" ! :DD
          • Tak to si frajerka.
            • Jo , jo jsem . : D To mi říkaj všichni. :D
      • no si jej dala hahaha
  • Ivono copak děláš už š***š ze Zaynem?
    • Ivona už sem nechodí máš smůlu
      On už se nechodí nikdo
  • Dali, teď jsem viděla videa z Brna a musím říct, že jste se Sabinou jedničky. Moc se mi líbila písnička SUGAR. Všechny písničky jsou skvělé. Když už jsem tam nemohla být, tak jsem ráda za videa. Moc vám oběma fandím a už konečně něco vydejte, máte na to.
  • Ahoj Dali, prosím napiš nám kdy budeš koncerty a vystoupení. Měl bys to sem psát, abychom věděli. Jinak ti přeji hodně úspěchů v životě, ve zpívání a ve škole.Měj se moc hezky.
  • A co Adriánek *4* *3*
  • Ahojky Dali strašně se mi líbíš si moc hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* moc se mi líbíš *3* *3* *3* a jestli máš facebook tak já si tě přidám jo ????? já se jmenui na facebooku Chiara klara kotlárová tak páááá miluji tě *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pozdravuj Sabinku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit