Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dali, ty jsi výjimečný ve všem. Ale opravdu, já stíhám také dost, ale s matikou se nic jiného nedá.
    • Né, to není pravda :)
      • Dali, nechce se mi, ale musím končit. Přeji ti dobrou noc a ty nejkrásnější sny. Zítra šťastný den a budu se těšit na večer.
      • Ale je!! :)❤
        • Děkuji holky :)
  • Kde si
    • Dneska má koncert.
  • Odpovídám všem, nechce se mi to psat pořád zvlášť :) takže: mám se dobře a momentálně si píšu s kamarády a s váma a učím se ještě na ten dějepis zítřejší :(
  • Ahoj holky. Jsem moc rád, že mi tak důvěřujete. Nevím, proč má někdo stále potřebu se za mě vydávat. Nikomu jsem nic neudělal, tak nevím jaký to má smysl.
    Určitě si chci s váma dále psát, moc to pro mě znamená :)
    Mám rád všechny fanoušky, kteří mají rádi i mě :) Vážím si vás :)
    Akorát když se za mě bude zase nějaký "Dalibor Slepčík" vydávat, tak to velká většina z vás nepoznáte, určitě s tím ten dotyčný nepřestane, jelikož jak vidím, tak se tím asi baví. Nechápu to. Některé fanynky, co jsem tu četl to poznají podle toho, že píši, nebo alespoň se snažím psát bez chyb. Tak zkuste tomu věřit :)
    Děkuju moc :)
    • Ahoj Dali, prosím tě vydrž, snad to toho šmejda přestane bavit. Holky si dají pozor co budou číst a pokusí se odpovídat pouze tobě. Možná to některým bude dělat problém, ale je pravda, že píšeš bez chyb. Držím palce a hlavně nepřestávej psát. Moc to pro nás také znamená. Ahoj
    • Ja ti verim daliku a jsem opravdu moc rada ze nam znovu odepisujes a chtela bych se te zeptat jestli budes mit nekdy koncert v brne
      • Jednou snad určitě :) ale teď ti nemůžu úplně odpovědět, protože zatím nevím :)
        • Diky za odpoved a budem se s kamoskou tesit
  • Ahoj Dalibor kcem sa spitat. Keď budeš mať koncert. Tak nám povieš kde bude?
  • Ahoj Dali. Kamarátka chcela aby som sa ťa spýtala prečo ti nevie cez FB poslať správu. ;)
    • Ahojky, snad nevadí že zkusím odpovědět taky :D :D Pokud má s Dalíkem společného aspoň jednoho přítele tak by to mělo jít. :)
      • Ďakujem. Ale ona nemá spoločného. ;( Ona si Dala sledovať Dalíka a potom jej to zmizlo ale dovtedy jej to išlo (ale neskúšala mu poslať správu). :)
  • Dalibor prepac ze som ta urazal a nadaval ty.Dúfam že my odpustíš.ČAW
    • V pohodě :)
  • Hele holky vás to pořád baví? Vy nevidíte , že Dalibora vůbec nezajímáte ? Vy jste mu byli dobré jen na posílání hlasů počas SuperStar! Jak můžete , říct , že ho milujete když ho ani neznáte? Klidně si můžete dělat iluze jaký je to dokonalej, hodnej ,roztomilej kluk... Jenže vám asi vůbec nevadí , že vám už dlouho lže? Uvědomte si , že Daliborovy stoupla sláva do hlavy...Tady se jen přetvařoval. Měsíc ho nezájímáte. Dlabejte na něj a pak si uvědomí , že už fanoušky nemá... A vymluvy ,že nemá čas. Kdyby sem chtěl chodit tak si čas udělá! Moje sestra taky z něho šílela ale už se to pominulo. Holky takových kluků ještě bude!
    • Máš pravdu, bude to tak, jak píšeš. Na druhou stranu to tu bylo s ním fajn. Už tu moc holek není. Ahoj.
      • Jojo to bylo ... Ale už není ...
    • Přesně tak, holky! Bohužel musím souhlasit s Viktorem! Dalibor je teď pěkně namyšlenej frája!!
  • ahoj si fajn odpiš *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15*
  • Ahoj holky, tak jsem tady (já vím, že zase pozdě), mám se dobře a teď jsem právě dojedl, jinak musím se ještě nachystat do školy :(
    Co vy, jak jste se měly? :)
    • Ahoj mám se docela dobře :)
      • To nevadí, že si tu nebyla :)
        Jinak Sabča se dívá s Adriánkem na TV :)
    • Ahoj Dali,ja som sa mala super som rada že si sa mal dobre:)Prepáč že som tu včera nebola keď si povedal že schválne kdo tu na mňa počkal:)A čo robí Adriánek a Sabča?:)
    • Ahoojky.. :) Jo v pohodě. Mám se celkem fájn. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit