Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpíváš moc hezky.Těším se na tvoji desku,snad budeš mít co nejdřív nějaký koncert.pa *14*
    • Děkuji ti. Určitě dám vědět, až bude nějaký koncert. :)
      • Ahoj Dalibor mozes my povedat prosiim aky je tvoj pravy facebook prosiiim. Boola by som moc rada posli my ziadost pa
        • Ahoj Lenko, můj pravý facebook už jsem tady psal. Mám jen jeden, Dalíkk Slepcik. A v přátelích mám plno.
  • Ahoj Ivono, že se rozčiluješ, nech je být, každý má své oblíbence, ty máš Zayna, někde nemá nikoho a pak prudí. Nech je, nestojí ti za to. Měj se hezky ahoj
    • Ahoj Lucko maš pravdu a diky a to co psaly neni pravda ja na Dalibora nekaslu a to ze jsem si oblibila skupinu 1D je nemusi vubec zajimat taky se o ne nestaram a uz na ne kaslu mej se hezky ahoj
      • Ahoj Ivono jenom ti chci napsat, že se Dalibor hodně změnil, ale je pořád prima kluk, posledně jsem si s ním psala, má pořád hodně aktivit a nic nestíhá. Brzy bude mít tu svojí písničku. Měj se hezky ahoj
  • Dalíku ty jsi boží
    zamilovala jsem se do tebe *14* *4*
    • souhlasim *14*
  • Ahoj Dali, to je mi moc líto, že ti není dobře. Hlavně se brzy uzdrav, ať jsi zase v pohodě a užiješ si prázdniny (ne v posteli), to jsem měla já, a to není zábavné. Tak hodně, hodně zdraví. Ahoj.
  • sem smatena proč to delte bavi vas delat fejky sedite doma a nemate co delat tak si delate fejky to je fak trochu sprosti žesi hrajete na nekkoho jiniho ste sami sebou bože pochopteto neni to přijemni diž delate fejky jaky vam bito bilo :( *9* *13*
  • Ahoj,nemám holku.A darky som mněl skvěle:D
    • To se někomu nepovedlo. Dalibor píše bez chyb.
      • Přesně tak. Někdo píše zase za mě :(
        Poznáte to právě podle toho.
  • Naše koncerty se Sabčou:
    27.2. Most
    14.2. Olomouc
    12.2. Most
    13.2. Bratislava
    19.2. Teplice
    28.2. Ústí nad Labem
    9.4. Brno
    26.3. Sokolov
    Možná to ještě není vše :)
    • Na nejaky zajdu abych prisla na jine myšlenky:-( akorat je to daleko musela bych v tom meste prespat ale to nevadi
    • Už se těším až se tam někdy objeví naše město. To budu jásat.
    • Téda, je toho dost! No a všechno daleko .. :(( ale užiij si to :3
      • Já to mám taky daleko! :(
        Doufám že budeš někdy v Plzni.:)
  • Budu tady dneska končit holky, dobrou noc a ať se vám zdají ty nejkrásnější sny, co si přejete :* ❤
    Mám vás rád, dobrou noooc :)
    • Tobě taky, nejkrásnější sny já tě mám taky moc ráda dobrou noc, díky tobě se mi bude krásně spát :** ❤:))
    • Tak ať se ti zdají krásné sny, hezky se vyspi a ať ti to jde zítra ve škole! :)Zítra ahoj!!
      Dobrou noc Dalíčku!!! ❤
    • Jééj, tak jo,děkujuu, bude se mi moc krásně spát:). Dobrou Dalíku. Přeju sladký sny a zítra ať máš skvělej den! :3 Dobrou a taky Tě mám ráda paa❤
  • Ahoj holky, tak po dlouhé době jsem na chvíli tady, mám toho v poslední době moc a nestíhám vám všem odepisovat :(
    Už jsem si dlouhou dobu říkal, že si ten čas prostě aspoň na chvíli najít musím a tak jsem si ho konečně udělal :)
    Akorát ne na dlouho, protože zítra už je zase škola a já musím ještě něco udělat :(
    Jak se vede vám? Doufám, že dobře i beze mě :)
    • No je nám tu bez Tebe smutno, to víš no :( Ale jsme neskutečně rády, že jsi na chvilku zaskočil :3
    • Ahoj Dalíku mě docela dobře..
      Co pa děláš?
      Ty už jsi pře stoupil na gympl??
      Mooooooc nám chybíš!!!! ❤
      Co si dělal včera?
      • Teď jsem si chystal učebnice do školy, jinak na gympl už jsem přestoupil :)
        • Ty budeš v dubnu v Plzni???
  • V tom bude nějaká holka , že sem Dalík nechodí... :(
    • To snad ne .. :p ale tak začala škola, plánuje se koncert, má tréninky a kamarády, nebo jeli pryč.. ale mooc tu chybí :( mohl by aspon na chviličku zase zaskočit. :)
      • Asi jo ... a ja nevím kdy má koncerty a prázdniny a tak.... :) Nejsemz ČR :))) Ale mám moc ráda Dalíka a chybí tu :(
        • Nejbližší je teď asi 27.2 ta oslava.. A prázdniny od tohohle týdne nemá říkal. Chybí tu no :( mohl by aspon dát vědět o sobě .. :( :)
          • Ahoj, Dalik měl prázdniny minulý týden. Teď už má zase školu. Je to fakt už divné proč tu není. Snad není zase nemocný.
            • To by nám napsal ne? :( Děsí mě to už :D :( chybí ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit