Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je boží!!!!! :*
  • V neděli jedu na Superstar těšim se na Dalíka :* :* ♡♡♡♡
  • Já už půjdu. Ať se vám daří ve škole.Hezké sny, dobrou noc a zítra ahoj.
  • spivaš dobre a fandim ti *5* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsi moc milej a krasne tancujes libi se mi tvůj osobity styl a zajem o hudbu a mas krasnej hlas na to ze je ti 15let.
    Jsi frajer ale tezkej. a jsi usmevavej verim re vihrajes.

    *6* *6*
    *5* *5* *14* *14* *4* *4* *15*
  • ;-)
  • Budeme se moci s tebou vyfotit ?
    • Já doufám že jo :)
  • Ahoj holky, omlouvám se, že píší tak pozdě, ale dneska to prostě dřív nešlo :(
    Byl jsem na tréninku a potom jsem ještě musel se Sabčou zařizovat něco ohledně koncertu, nebo spíš ohledně narozeninové oslavě.
    Nezlobte se. A pak jsem se ještě musel něco naučit a uklidit si pokoj :(
    Prostě dneska nestíhám, ale aspoň na chvíli už jsem tady :)
    Dějepis celkem dobrý, dostal jsem za 3. Akorát mamka není moc spokojená, říkala, že se to šlo naučit i líp, že jsem měl na to dost času. :(
    A co si myslíte vy, holky? Je to dobrý?
    • Ahoj Dalikk,Som rada že už si tu...:)No čo už život ide ďalej a s trojkou...:)Myslím si že dobré nemám k tomu čo dodať:)
    • Jo dobrý :) a to je jedno my jsme se jen báli že dnes nepřijdeš..:))
      • Já vím a za to se moc omlouvám :(
        • To vůbec nemusíš,si hodný :)
        • To je dobrý, hlavně že jsi přišel!❤
    • To je dobrý! :)❤
      A co Sabča a Adriánek? :)
      • Ti usli :D :)
    • Ahoj Dali, rozhodně je to lepší, než ta první známka.
  • Bez tebe je to nuda
    pro me jsi a budes vyherce superstar skoda ze jsi vypadl :(
    • Velice děkuju, vážím si toho, bez váš fanoušků bych to nikdy nedotáhl tak daleko. DĚKUJU VÁM !
  • Ahojte. :) Včera sa mi podarilo poslať Dalíkovi žiadosť o priateľstvo na jeho pravom FB. Tak som zvedavá či ju potvrdí. :D ❤️
    • Ahoj, to jsem zvědavá jestli ti ji potvrdí. Mě to nejde poslat, že má plno. Pak má ještě jeden FB, ale nevím jestli to není fake. Tak dej vědět, jestli se ti to podařilo Ahoj
      • Ahoj daliku jak se máš
      • Ahoj, ešte ju nepotvrdil. =) Ale ja som to poslala na original lebo tam má príspevky ešte z roku 2013. =)) Asi tam nebol alebo potom neviem... A mne sa to podarilo náhodne , lebo som bola na mobile a pozerala som si jeho profil a zle som klikla a ono mu to poslalo žiadosť tak ja som ju nezrušila , a teraz čakám či ju potvrdí :D
        • Ahoj, tak dej pak vědět, ale on tam asi moc nechodí. Já jsem si psala chvíli s Leonou, která mu půjčila svůj FB na hodinu a tak jsem si s ním chvíli psala. Je to fajn kluk, mám ho ráda.
          • a kto by ho nemal rád? :D :* ♥ :3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit