Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuju moc holky za přání k narozeninám :)
    Oslavu jsem si moc užil ❤
    Mám se fajn, akorát už nestíhám a za to se moc omlouvám :(
    Jste skvělí, mám vás rád
    • Ahooj Dalíku ,ani nevíš jak jsem táda že si se konečně ozval
      • To my všechny!!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
    • Ahoj Dalíku, mooooooc jsi nám chyběl!!!!!❤❤❤❤❤❤❤
      Jak se máš a co děláš???
    • Ahoj Dali, to je dobře, že ses ozval. Prosím tě neodcházej hned. Alespoň někdy si ten čas udělej , my tě potřebujeme.
  • Ahoj, jen tě chci pochválit za to že jsi zpíval českou písničku a byla bych ráda abys zpíval český písničky , protože za to dostaneš víc bodu a víc fanoušků *1* *3* *14*
  • Škoda že si nevihrál SUPERSTAR hodně jsem ti fandila i tvojí sestře Sabině !
  • Holky, budu končit, zítra vám na ty otázky odepíšu, dneska nestíhám odepisovat, omlouvám se.
    Odepíšu vám možná i během dopoledne, nebo odpoledne :)
    Mějte se hezky, dobrou noc
    • Dobrou noc a mej se hezky
      • Dobrú noc :*
  • Je mi z toho moc smutno, strašně krásně zpíval,Ti co tady píšou: "Konečně šel domů". By se měli nad sebou velmi zamyslet! Alespoň Mám dobrou vzpomínku na něj.Nově jde jen o peníze!V semifinále měl Dalík 22 tis. hlasů tak si to spočítejte když jedna SMS je 13KČ . Nova vydělala na něm 286 000 eq za jedno kolo. Křižka měl v semifinále 16 000 hlasů a vypadl.
    • A víš k čemu ti ta bezcenná vzpomínka je?!Stejným směrem lezou hemeroidy!
      • Nesnáším ty tipy lidí kteří se snaží být důležití a závidí. Ta "bezcenná" vzpomínka je, že mám s ním selfie! A už jděte s prominutím někam lidi!
        • čemu by měl závidět?!Tomu,že se po něm sápou mladé nevyvinuté blbky jako si ty s IQ drhnutého koláče?!Hmm a to je zajímavý!
          • selfie je pro dementty bez přátel,ten kdo má pravé přátele a ví o nich,tak nepotřebuje žádná vylízaná selfie...Co to vůbec je selfie?!To je nějaká móda pro nevyvinuté blbky,které ani neví jak se jmenují,natož co opravdu chtějí?Jestli si budeš po zbytek života honit triko tím,že máš s nějakým lojzou selfie,tak je mi tě taky líto,protože život dokáže být daleko pestřejší,než jedno bezvýznamné selfie sdílené na efbéčku,ale zadrhnuté mozkovici to nikdo nevysvětlí,natož že by jí osvítil,jak to v reálném životě chodí!Pa
            • Nemáš žádné právo, mně tady osočovat a urážet! Jen závidíte, to mně nejvíc rozesměje! :)
    • * Nova vydělala 286 000 Kč
  • Dali, přeji ti všechno nejlepší :) Ať si užiješ narozeniny a hlavně to zdraví.Verim že jednou budeš slavný jako JB. :D si opravdu talent :* Nejlepší. Takže ještě jednou vše nejlepsi,hlavně to zdraví přeje Klára :**
  • jsi moc hezkej a krasně zpivas *14*
  • Ahoj Dali chtěla bych tě poznat.
  • Budu končit holky, i když se mi nechce :(
    Ale musím se ještě něco naučit do školy a ještě mnoho dalších věcí, tak abych nešel pozdě spát.
    Mějte pěkné sny, dobrou noc, zítra tu zase budu nějak kolem půl 8 nebo 8 hodiny :)
    Není trénink, takže možná i dříve :) uvidíme :)
    • Jo, zastihnu Tě asi až v neděli bohužel. :( achjo :( Ale budu se snažit aspon něco psát... Sladce se vyspi a užij si pátek se sobotou! Měj se krásně. :3 ❤
      paa ❤
    • Tak se hezky vyspi a ať se ti něco krásného zdá. A ať se daří zítra ve škole!! :)Zítra ahoj..
      Dobrou noc Dalíčku.. ❤❤
    • Ahoj Dali dobrú noc. :*
  • Děkuji ,tobě taky Dalíku ,pozdravuj Sabču<3 :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit