Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně si po Dalíkovi hrooooozně stýská.Chybí tu!!!!!! :(
    • Niki, přesně tak :( Ale má taky rodinu a kamarády ... :))
      • To jo no........
  • Ahoj Dali, zaslechla jsem, že máte ještě další akce, bohužel nevíme kde a kdy. Dáš nám ještě prosím vědět. Díky moc a měj se krásně.
  • Ahojte..líbilo se mi jak zpíval♥....je pěkný♥...komu se taky líbí prosím plusík★
  • Já se teda naštěstí na zítřek učit nemusím :) (Aspoň trocha klidu) Ale všem přeji aby se vám to vydařilo :))
  • Ahoj Dali, to už ses vrátil z Brna? Napíšeš jeden komentář a hned zmizíš. Proč tu nejsi třeba půl hodiny? Nám by to stačilo.
    • Ano, už jsem byl doma z Brna :)
      Byl to úplně super koncert :) Byl tam i někdo z vás?
      • Ahojky, koncert byl vážně super! Ano a jsem moc ráda.. Doufám, že budeš třeba ještě v Hradci Králové či Pardubicích abych Tě mohla ještě vidět. Dáš vědět?? :)
        Zpívali jste včera mooc krásně a moc vám to oběma se Sabčou slušelo.
        :3 :)
      • Ahoj Dali, já jsem měla koupený VIP lístek, jenže jsem si zlomila nohu a bohužel jsem nemohla jet. Můžu ti říct, že jsem to i obrečela i když už jsem velká holka. Moc mě to mrzelo. Tak snad někdy budu mít víc štěstí.
  • Ahoj, včera jsem byla na vystoupení Dalika a Sabiny v Kovači u Jičína. Ten zážitek s nimi se nedá popsat. Jsou oba milí, úžasní, vůbec nejsou namyšlení. Jenom to trochu pokazil déšť. Zpívali krásně, mám opravdu velký zážitek, díky Dalikovi a Sabině. Všem, kterí jim fandí moc doporučuji jejich koncerty a vystoupení -stojí to za to.
    • Ahoj, jj máš pravdu, oni jsou topoví
  • Omlouvám se holky, ale asi budu dneska končit, přišla k nám návštěva a stejně budu asi večer zase cvičit, tak ať to stihnu.
    Tak zase zítra, mějte se hezky, dobrou noc a pěkné sny :) ❤
    • Krásné sny i tobě a paa zítra ❤❤
    • TAK dobrou noc hezky se vyspi a užij si náštěvu a zítra ahoj... *14* DOBROU NOC.... *14*
    • Ok to nevadí tak si to uzij a tobě taky hezké sny ❤️Si hodiny ze si s námi psal aji tam !!!
    • Ok chápem pa aj tebe dobrú Dalíček...cmuuk:*
  • Taky končím holky, zase zítra, dobrou noc a pěkné sny vám přeji :)*
    • Taky :***
    • Dobrou noc daliku pekne sny a hezky se vyspi :-*
    • Aj tebe :*
  • Ahoj Dali, prosím napiš ty termíny koncertů a vystoupení. Slyšela jsem, že máte být někde u Jičína. Můžeš sdělit podrobnosti. Konečně bych se dostavila. Už teď se těším. Děkuji
    • Ahoj, promiň že odepisuji za Daliho ale ty informace jsem viděla na instagramu, a měli by být i na Fb
  • Ještě vám napíšu na dobrou noc, chcete? :)
    • anoooooo:)
      • Jooo!! :)
    • Jooo :3 !! :) Jsi zlatíčko :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší