Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PROSÍM VŠECHNY POROTCE SUPER STAR 2015!!,aby už zanechali své negativní hodnocení zpěváku a vše nechali na SMS diváku.Ovlivňujete tak diváky komu dají hlas-(SMS)Kdo se dostal na vrchol SuperStar byla řada dívek a chlapců co umí zpívat sami jako porota jste je tam posunuly a tím Vaše práce skončila.(Všem porotcům za to dík)Jinak příští SuperStar bude hodnotit PAT+MAT a vyjde to na stejno až na to,že zbytečně nemluví.-AHOJ
  • Nehejtujte ho!!!! Je to mladej kluk co hezky zpívá a tančí....... Nechápu jak můžete vědět že je teplouš!!! Ty co to říkaj jsou ubohý!!!
  • Dalibora podlě mě si nejkrásnější,nejsympatičtější a nejtalentovanější soutěžící od první SuperStar až po tuhle.Je mi strašně moc líto že si vypadl vůbec nechápu jak se to mohlo stát když jsi měl tolik fanynek a pořád máš.I když si tenhle asi komentář nečteš pro mě si byl výhercem SuperStar už od začátku.:-)
    • Ale přečtu :) Zajímá mně, co si o mně myslí moji fanoušci, a čtu někdy na některých stránkách jako tahle jejich názory. Děkuju, strašně moc si toho vážím.
      • Debi.e
  • Dalibore moc te mam rada a asi sem sezamilovala do tebe *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Budu končit holky, jdu se okoupat a pak spát, tak vám přeji pěkné sny a ať se vám zítra daří ve škole a ať máte hezký den :)
    Dobrou noc :) ❤
    • Tak dobru nocku sladke sničky a nech máš zajtrasuper deň........Ahoooooj:)
    • Jo, ty taky jdeš. Tak dobrou ❤
    • Taky se hezky vyspi a ať se ti daří zítra ve škole. Zítra ahoj.
      Dobrou noc Dalíčku.:)❤❤
  • jejda to je uz smesne jak jste vsichni naivni a dementni do takoveho krypla jako je Dalibor jste zamilovani??????!!!!!!Kde to zijem lidi. Chovate se jak mali Dalik je muj, do Harryho se nenavazuj on je muj, Zayn je pakistansky buzik a zm.d. Radsi si prvni predctete jeho zivotopis a potom si vykladejte ty vase kecy. Nemate nic lepsiho na praci nez tu nekoho resit a jeste k tomu na Daliborovou stranku beze si to psat na Zaynovou stranku kdyz vam to zlepsi naladu. Vazne K.O.K.T.I !!!!!!!! Sorry za toho krypla to mi ujelo !!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *12* *12*
    • Do toho koho mame radi nebo milujem ti nic neni a navic nekdo se jich tu musi zastavat kdyz jsou na svete tak d*bilni lidi ktery nemaji nic jineho na praci nez nadavat slavnym osobnostem ktery jim zrovna do oka nepadli porad se o nich pisi same nesmysli nikdo o nich nezjistuje pravdu v kazdych novynach bravo top divky nebo popcorn vsude se pise Harry je gay zase se libal s muzem one direction je buzeranska skupina protoze se prave Harry podival na Louise nebo seprave chytili kolem krku Dalibor byl v superstar nechali ho tam tak dlouho jen kvuli jeho krase a na fb nekdo napsal Dalik spachal sebevrazdu protoze ho vyhodili ze superstar a u me ve skole sem nic jinyho neslysela nez je Dalik buzik a ze neumi spivat a konecne uz vypadl to jsou tak hnusni lidi misto aby se dozvedeli o tom cloveku neco vic nez jen si precist noviny a verit tem kecum co se o nich pise tak by to bylo super aspon by jsme se tu nemuseli z nikym hadat a nikoho by jsme se nezastavali
      • to myslis na me. Ok ja je taky nechapu, ale nachapu kdyz jim tady pises ze te vubec naznaji a at o tobe nepisou kraviny tak potom nevim na co si hrajes. Obdivuju te ze se jeste dokazes prosadit tim ze pises nesmysly a misto, abys napsala zpivat tak napise spivat. To je uz k placi, ale nic na tvou osobnost. Ja jsem taky directionerka to poznas podle jmena, ale je pravda ze se taky nekdy nastvu a branim to co mam rada i jini ne. Sorry cti pozorne ja jsem tam nenapsala nic takoveho jestli ma nekdo rad nebo miluje. S tebou se bavit....... *4*
        • Ano myslela jsem to na tebe jo podle Tomlinsona jsem poznala ze jsi directionerka semnou se jde normalne bavit jen ty sis tu hrala na chytrou do takoveho krypla Dalibora jste se zamilovali chovate se jak mali decka no vis pro me je one direction na prvnim miste mam je rada od doby co jsem je vydela v x-faktoru oni jsou prome na prvnim miste s touhle strankou koncim chtela jsem tu prestat psat uz delsi dobu ale jeste je tu par fajn holek se kteryma se tu dobre povidalo tim myslim Lucku Niky Violettu a spoustu dalsich holek a taky drive se tu perfektne psalo s Dalikem mejte se hezky holky a nehnevejte se na me zato co jsem napsala
          • chudinko ja 1D, ale neresila tak nevim co si tu dokazujes, uronila jsem slzu za tebe, je to dojemny *11* *11* *11* *1* *1* *1*
  • AHOJKY DALIBORE MOC SE MI LIBÝŠ A KRASNĚ SPIVÁŠ DRŽÍM TI PALCE *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Koncerty - červen
    25. 6. - Kovač u Jičína, areál za Tvrzí
    26. 6. - Černá Hora, hotel Sladovna
    To je zatím vše, co víme.
    Určitě dám zase vědět :)
    Mějte se hezky, dobrou noc přeji všem :)
    • Ahoj Dali, děkujeme ti za termíny ❤
      Zase se někdy ozvi, měj se hezky a zase někdy ahoooooj ❤❤❤
    • Tak to jich máš fakt hodně. Slza jich má za měsíc minimálně 10 i víc a ty máš jen dva. Myslíš si, že ti ta sláva dlouho vydrží? Jsi trapnej, za chvilku nebudeš vůbec oblíbenej. Už ted tě skoro nikdo nezná *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
      • Když ho nemusíš, tak proč jsi na jeho stránce. Tak si choď na SLZU a Dalibora nech v klidu, nikoho tady tvůj názor nezajímá.
    • Dali, díky moc. Já do Kovače u Jičína jedu, moc se těším. Ozvi se někdy až budeš mít čas. Ahoj
    • Ahoj Dali,děkuji za napsání koncertů.Ty se měj také hezky.
  • 28.5. Velká Černoc - Žatecko - kostel sv. Václava od 18:30
    4.6. Kynšperk nad Ohří (letní slavnosti města Kynšperk) od 18:00
    Určitě přijďte, těšíme se se Sabčou na Vás :)
    • Budete 25.6 v Jičíně??
    • Dali, díky moc. Moc si vážíme toho, že sem dáváš koncerty a vystoupení, která máte. Moc tobě i Sabině fandím, jste zlatíčka.
    • Více koncertů zatím nevíme, ale určitě dáme vědět :)
      • Dali ja sem s tebou tancovala
        • Se máš, a kdy?
      • Dobře díky.
  • Si super ešte stále sa tam držíš ale tvoja sestra už vypadla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší