Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpíváš skvěle!!!! Dej pecku od Fredie Mercuri a vyhraješ!!! Budeš mít skvělý TOP úspěch-dáš to a nadchneš všechny a to bez konkurence.!!!!! Je to o té šou!!!!
  • Myslíš. že mu šlo jen o peníze? Tak to se mýlíš. Šlo mu i fanoušky a ne i peníze. On je hodný a není to svině, Vůbec ho neznáš. Já ho sice taky úplně neznám, ale vím, že je hodný a neměli by jste ho odsuzovat za to, jaký je. On nemůže za to, e je cikán, Je hodný a to je důležité.
  • Ti co nemají Dalíka rádi, tak at sem nic nepíšou. Každý na něj má jiný názor. Podle mě zpívá nejlíp ze všech, Je hrozně hezký a hodný. Mám ho ráda. Je to talentovaný kluk a měl by pokračovat ve zpěvu.
  • Dali, my chápeme, že nestíháš, ale prosím, jenom se ozvi. Máme o tebe starost.
  • Ahojte,
    Chtěl bych vám opožděně popřát hezké svátky. Užívejte si volna hlavně s rodinou :))
    Doufám, že jste dostali od Ježíška pod stromeček, co jste si přáli. I když o to až tak nejde, spíš jde o to, jak jste si užili ten čas s rodinou, kdy jste byli všichni spolu a koukali třeba na pohádky :)
    Jen jsem Vám chtěl napsat pár řádků, abyste věděli, že jsem na Vás nezapomněl :))
    Mějte se hezky
    Ahoooj
    • Ahoj Dali
      Přeji ti hodně štěstí a zdraví do nového roku!
    • Ahoj Dali, také ti děkuji za přání a Tobě přeji také aby sis užil zbytek prázdnin a do Nového roku hodně štěstí, zdraví a spoustu úspěchů.Já si také tvůj videoklip pouštím stále dokola, moc se ti povedl :) Tak se měj hezky a ahoj :)
      • Ahoj Moniko,
        Tak ti děkuji a přeji ti, aby sis užila zbytek vánočních prázdnin a do Nového roku jen to nejlepší :))
        Taky se měj hezky,
        Ahooj
    • Ahoj Dali díky za přání i když trochu opožděné. Tobě přeji také, aby sis užíval zbytek volna podle svých představ. Jinak ti přeji v roce 2017 hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak školních tak pěveckých. Tvůj vydaný videoklip je nádherný pouštím si ho několikrát denně. Moc se ti povedl. Tak hodně úspěchů měj se moc hezky ahoj
      • Ahoj Lucko,
        Taky ti moc děkuji za pěkné přání. Jsem rád, že se ti můj první vydaný videoklip líbí :))
  • Dalibore jsi dobry cela nase rodina ti drzi palce hlavne moje kamoska Nikola Gaborova znas ji?
  • Dievčatá nebojte Dalík sa na nás nevykašle, možno má toho veľa + škola ak dostal zlú známku alebo tak ... a mal 2 koncerty a ak má ešte aj tréningy a je vyčerpaný. Ale jedno viem, Dalík sem príde. ;))) :*
    • Já si také myslím, že toho má hodně. Teď má prázdniny, ale i tak, na učení se vykašlat nemůže. Ema máš pravdu, určitě se ozve. Teď o víkendu bude mít zase nějaké akce a ty narozky, tak musí lecos zařídit.
      • Áno Lucka aj ty máš pravdu. Ja sa tak teším keď tu zase bude. ;3
  • Dneska budu už končit holky, jsem unavený (jako vždy) a navíc je zítra škola, tak musím jít za chvíli spát.
    Moc se omlouvám, jestli jsem někomu neodpověděl na otázku, ale dneska jsem moc nestíhal ani odepisovat. Bylo vás moc :)
    Ale mně to vůbec nevadí, akorát musíte chvíli čekat, než vám odepíši, takže se mě neptejte, jestli jsem ještě tu. Já bych vám napsal, kdybych někam odcházel :)
    Já se divím, že se mě máte stále na co ptát a že vás to pořád baví si tu se mnou každej večer psát :))
    Jsem moc rád, mám ty nejlepší fanynky ❤
    Dobrou noc a ať se vám zdají krásné sny :)
    Váš Dalikk ❤
    • tvuj pravý fb je jaky? *14*
      • Neodepíše ti... Ale najdi si na fb Nikola Martínková a na fotce kde jsou spolu, je označený :)
    • jakej je tvuj pravy facebook *14*
      • ptam se dalika
    • Dalíku nás to nikdy nepřestane bavit. DOBROU NOC DALÍČKU!!!!!!:)
    • Áno veľmi nás to baví.:** A dobrú nôcku. Veľmi si to vážime že si tu s nami píšeš. :**
    • Jéj, tak to ti přeju sladké sny a zítra ať máš krásnej den! :3 Paa ♥
  • Té Nově jde jenom o peníze, o nic jiného. Dalibor vypadl neprávem a všichni to víme ale s tím se bohužel nedá nic dělat. Měli ho vrátit zpátky, je ze všech nejlepší. Štěpán tam už dávno nemá být, je tam jen díky Divoké kartě, kterou si nezasloužil. Dalík je mnohem lepší a je nespravedlivé, že vypadl. Budu mu fandit pořád, je fakt nejlepší.
    • souhlasim Nikol, Dalík je nejlepší <3 *14* *3*
    • Nikol ja myslim ze Eme nejde jenom o penize je moc hodna a myslim ze si to zaslouzi.Ume je Dalibor na druhem miste ale nejsem do nej maniak jako ostatni.Mela by ses nad sebou zamyslet
    • Nikol ja myslim ze Eme nejde jenom o penize je moc hodna a myslim ze si to zaslouzi.Ume je Dalibor na druhem miste ale nejsem do nej maniak jako ostatni.Mela by ses nad sebou zamyslet
  • Ahoj Dali, přeji ti k svátku všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a ať se ti v životě daří. Ať se ti splní všechna přání, která máš. Užij si to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit