Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibore, jsi nejlepší mám tě ráda .. Zpíváš i tančíš skvěle ...... Pro některé lidé tak dokonalý nejsi ale pro mě vždy budeš aji kdybys nepostoupils ... Ale ty na to máš vyhrát...... Nevzdávej se a dej do toho vše ...... Miluji tě moc :* :*
  • daliku podle mě si bil v superstar nejlepší too video kde si vipadl na youtube tě všichni nesnaší podle toho co sem se na tich komentaří dočetla bit tebou nevšimam si je nikoho podle mě si svuj vikon předvedl y tvoje sestra sabina y bez vihry jste hvězdy tysi se podle mě *7* *14* ukazal ukazal si co v tobě je snažil ses že všech sil a dostal ses až finalové 4 čtyřky a to co ti tam ty lidi psalí na to video nebilo uplně hezke nesnašitě a psali tam že si plakal jako mala divenka ale ne ty si ukazal co v tobě je si frajer si muj nej.. zpevak a tvoje segra je moje nej.. zpevačka ste oba dobří í bez vihry jinak páááá *7* *7* *14* *14* *3* *3*
  • Je roztomilý a hezký kluk *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • Moc krát vám děkuji.
  • Takže všetci sa asi zhodneme na tom že Dalík je najlepší podľa mňa to určite vyhrá a mám ho veľmi rada. Každú pieseň čo spieva zrazu dostane takú úžasnú novú dušu. On je skrátka najlepší. Kto súhlasí prosím LIKE ;)
  • Ahojky, mas se dobre ??
  • Jo a abych nezapomněla, chtěla bych vám popřát hezkého Valentýna.. :)
    • jo tobě taky:)
      • Díky moc..
  • Jsi nej hrozně dobře spíváš *14*
  • Ahoj Daliku, škoda že jsi to NEVÝHRAL.*13*
    ale je to dobře že ses tak daleko dosta *14*
    JE MI TĚ LITO I TVE SEGRY *13* *9*
    AHOJ MAM VÁS RÁDA *14*
    • dalikkslepcik
      Ahoj Julčo,děkujeme moc,těchto zpráv si moc vážíme! :) určitě nás nevidíte naposled,takže si nědělejte hlavu!: :) Milujeme naše fanoušky! ♥
  • Jaký je tvůj pravý instagram?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit