Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj holky, už jsem tady :)
    Určitě se mě budete ptát, jak se mám, takže mám se celkem na nic, kvůli škole, vůbec se mi tam zítra nechce :(
    A taky vás vždycky zajímá, co jsem dneska dělal. Byl jsem v Teplicích :)
    Kdyžtak si to holky přečtěte všechny, i ty co přijdou třeba později, nechce se mi to psát pořád znovu a znovu, potom totiž nestíhám odepisovat na další otázky, na který jsem třeba ještě vůbec neodpověděl :)
    Děkuji, snad to chápete :)
    • Naprosto :)
    • Ahoj tak to jsi musel mit hezky den ;-)
    • Ahoj Dali. Však si tu dnes 1x?
  • Ahoj lidi. Byla jsem na FB a tam jedna Adéla Adel mě pořádala o kontakt. Psala , že co mám Dalíka v přítelích tak je fake. A já jsem ji napsala , že mám i hlasovku takže je pravej. A ona napsala tohle : Ale tak napiš aby ti poslala hlasovku kde říká Ahoj Nina Ninuš mám tě rád :) bude se vymlouvat a když nepošle tak Fake :) ja chodím s Dalikem a nemá tenhle fb. JAKO LOL EPIC... :DDDDDDD
  • A Dalikk čo tak dame si tu to stretko o tej pol desiatej Rano ak ano tak odpis ahoj;)
  • Nevadí já se mu tu nejdu doprosovat !!! Když ho už nezajímají jeho fanynky tak co! O 5 fanynek ( u nás ve škole ) už přišel a za chvíli přijde o všechny ... Takže Dalíku pokračuj a za chvíli nebude o5 o tobě nikdo slyšet ... :) Milovala jsem tě ale ty na nás s prominutím s*reš cca. 2 týdny tak není o čem už tě nezajímáme ... :(
  • Ahoj Dali, ozveš se dneska? Bylo by to super kdyby ses ozval! ❤❤
  • Ahoj Dalíku, užij si koncerty a měj se hezky, pa! :)
  • A co děláte takhle o prázdninách? :)
    Užíváte si volna? :)
    • Dalibore uŽívame si ne volna ale hovn* blbečku SLepica omrdaná skurven* vyjeban´* Ty ses ale škaredej koko** !! Nosáč jeden Chlastavej zmr* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Jsi fakt trapný. Co z toho máš, jako dělá ti dobře, když můžeš někomu nadávat. Je to hnusný a nechutný. Jdi do háje.
      • Máš pravdu Leon je to kkt. To už Tatar je lepší o 100000000000000%
    • Ahoj Dali,já jsem dneska byla na pouti v Klatovech a co děláš ty?
  • Je tu někdo?
    • ahoj. já
      • ahoj
        • Ahoj
          • Ahoj, ty jsi tady dlouho nebyla. Jsi už v pohodě?
            • Nic moc ale je to lepší
  • Majte sa dievčatá aj ty Dali ...Toto ma položilo ... :‘(
  • Dalik to vyhraje citim to :* .. je najlepsi :*
    Holky na krase nezalezi .... ale to co ma vovnutri :) ... mam ho strasne rada aj ked ho nepozna, ale rada by som ;) proste je top :* kazdu nedelu posielam po 10 15 hlasov :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit