Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujem ťa Dalikk:*
  • A co jsi mněl k večeři?
    • Nic moc, jen dva croissanty, nebo jak se to píše :D
  • Sabča vám všem moc děkuje za přání k narozenám :)
    • Pozdravuj Sabču. :)
    • Nemá zač. :*
  • Dali, víš jak jsem psala na začátku, že jsem se dívala na tvé písničky, tak jsem si tak říkala, jak ses hrozně během SS změnil. Když si začínal, tak jsi byl takový roztomilý klučík a teď je z tebe krásný mladý kluk. A ten tvůj pohled, ten mě vždycky dostane. Moc hezky se díváš.
    • Děkuji ti za kompliment Lucko :)
  • Ahojtě holky co dělatě?;)
    • Ja sa divam na tv a ty Dalibor?
      • Ja poslícham koledy;)
        • Baby dajme mu otazky neviem ci jw to on over mesiho tazkou otazkou
  • Ahojte holky, už nejsem ve škole. Už jsem doma :)
    Děkuju moc za vaše komplimenty, moc si toho vážím. Nemusíte kvůli mně ztrácet kamarádky, to nechci :(
    • Jinak ráno jsem tu vůbec nebyl. Vlastně dneska jsem tu poprvé. Ráno vám odepisoval opět nějaký fejk. Nerozumím tomu, proč má ten dotyčný stále potřebu se za mě vydávat!!
      • Bože môj nwm načo to je tomu dotyčnému.A to že sa nad tím bavý tak to je ubohe.Odkazujem tomu dotyčnému nech s tím prestane!!!!Ale aspoň moja predtucha my vraví že to bola asi ta Pihatka alebo nwm ako sa volá.Ale zase nemusí to byť ona.Dalikk ja k tomuto sa ty vyjadrim tak že ten človek ty Mega závidí lebo on taky nieje.Prosim nevšimaj si to kašli na nich.Sú to len ubohý ľudia ktorý strašne moc zavidia.Zatial AHOJ
      • Ako ja ani nechápem načo to tým dotyčným je. Čo s toho majú? Nič. -__-
        • Já myslím, že se u toho dobře baví, nejspíš.
          • S prepáčením ale to už je "demencia" . To môže robiť len psychicky narušený človek , samozrejme nechcem tu nikoho urážať. :)))
  • Ahoj daliku preju ti k narozeninam mnoho uspěch jak v karieře tak v živote ,hodne lasky stěsti a zdravi ,spokojenosti :-*
  • Čauky Dalíku. Dneska se tu objevím tak o půl 11 a doufám, že tady ještě budeš. Já totiž dřív nestíhám. Kdybysme se ale minuli, tak se krásně vyspi a zítra si užij neděli! :3
  • Bez Dalíka je to tu také opustené :( dúfam , že zajtra príde ... :) :*
  • Čaukyy, je tu už Dalíík? :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit