Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dali doufám že už ti je líp. A přijdeš aspoň na chvilku?? Jak se máš a co děláš?
  • juj je mi to lito že si vypadl ale si pro mě pořed 1 fandim ti *14* *3* *14* *3*
  • Kdyžtak se ptejte znovu, na co jste se chtěli zeptat :) omlouvám se, že jsem delší dobu neodepsal, ale musíte mít vždycky trpělivost :))
  • Ahoooj Dalikk:)
    • Ahoj Lenko :)
  • Ahoj, jen ti chci říct že ti držím palce k vítězství a a mám tě ráda jsi úžasnéj zpěvák a skvělí kluk ale stejně ráda bych tě poznala víc .
  • Já už jdu dobrou noc Dalíku❤. A moc se těším na koncert v sobotu!❤❤
  • Máš úplne pravdu on je TOP proste to sa nedá popísať slovami aký je.Chalani v jeho veku sú taký že hádže s nimi puberta ako nwm ako je to s Dalíkom ale aspoň čo ja vidím tak je úpny opak tých ostatných chalanoov a tí čo mu nadavajú to su zväčša chalani iba závidia ale pritom by si mali s neho brať príklad. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* .Už chceeeeeem aby prišiel. *9* *9* *9*
    • Aj ja. U nás v triede na neho nadávajú aj chlapci aj dievčatá a ja sa ho zastávam. Tak nadávajú aj mne ale mne je to jedno. Ľúbim ho a budem sa ho zastávať! :) :*
      • aj u nas nanho nadavaju ale to iba taký Erik ale on je vpohode chalan on to iba tak so srandy ale ja už sa nwm dočkať Dalika
        • Aj u nás v triede na Dalíka nadáva Erik. :O :D
          • to fakt Erik? my dve máme toho teda veľa spoločného
            • Naozaj Erik. o_o a naozaj máme toho veľa spoločného. :)
  • Ja už musím končiť dobrú Dali :* a nech sa ti darí :) a ostatným tiež :)
    • Děkuji, tobě přeji to samé :)
      Dobrou noc a hezké sny ;)
      • Ďakujem Dali :*
  • Nejako nepišete:D Čo "Dalikk" vám chýba:D
  • Dali kedy naposledy sa ti stal trapas ? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit