Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj dali já tě moc obdivuji si moc pěkný zpěvák mam tvé písničky moc rada ❤
  • Tak Dali končím už aj ja:(Prajem ty nech sa ty zajtra darí...:)Dobrú nocku sladké sničky:*....A teda zajtra ak budeš mať čas.....Ahoooooj:*
    • Dobrou noc, taky ti přeji, ať se ti daří :).
      Dobrou noc a hezké sny :)
  • Ahoj Dali, Sabča má dneska narozeniny? Tak přeji vše nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka. Ať se ji splní vše, co si přeje.
    • Ahoj Lucko, ano, má :) vyřídím ji to :)
      • Díky.
  • To nevadi:-) Vis ze ses milej hodnej krasnej a dokazes podporit cloveka a to dokaze malo kdo ;-) si opravdu super kluk
    • Děkuji ti mooc :) ty seš taky milá a hodná :)
      • Nemas vubec zac je to pravda kazda holka ktera te bude mit ak muze byt štastna :-)
  • Ahoj holky :)
    • Ahooj tak tu jsem snad i já chvíli:) jak ses měl?:)))
  • Moc doufám, že Tě Dalíku zase uvidím. Strašně chybíš :(( A nejlíp umíš obejmout :D :3 ♥ A moc bych s Tebou chtěla pořádně popovídat! :))
    • Určitě jo, až pojedeš na můj koncert :)
      Hrozně rád se objímám :))
      • Tak to se těším,jestli se s tebou v tom Olmiku obejmu :* :3 :)
        • Jeeej Aj ja sa rada obímam tiež sa teším keď budeš v Žiline:)
      • Těším se až budeš někdy v Plzni, protože mi táta slíbil že mě na tvůj koncert vezme!! :)
      • Fakt se rád objímáš? :3 I semnou? :D Ale fakt jsi nejlepší.. ♥ :)
        • S každým se rád objímám :) a pak se nerad odtrhávám :( :D
          • Však já Tě nechtěla pustit ani v tý Praze :( Jsem Tě musela obejmout víckrát no, ale i tak to nešlo :( :D :))
          • Tak to so mnou nebude problém. :D Ja sa tiež neodtrhnem. :D ♥
      • Aj ja. :D Teším sa keď budeš na Slovensku. ;)
  • Děkuji, tak to se asi uvidím jsi super :) :*
  • Ahoj Dali, tak jsme se tě konečně dočkaly. Můžu se zeptat, ty písničky, co si zpíval na superstar, ses musel učit, nebo si je uměl. Nedovedu si představit, se naučit text třeba za dva dny a ještě to zazpívat. Děkuji měj se fajn.
    • Ahoj Petro, písničky jsem některé už celkem uměl, ale některé jsem se musel vážně učit nazpaměť :)
      Ty, které jsem si vybíral já, tak ty jsem celkem zvládal se rychle naučit, jelikož jsem je už téměř znal :)
      Jinak taky se měj hezky.
      • Ještě jednou, ty jsi zpíval i anglicky, asi umíš angličtinu dobře, protože tě z porotců nikdo neupozorňoval, že bys ji měl chybnou, jako jiným to třeba říkali. Díky.
  • Ahoj dali jak se máš,co děláš a jak bylo ve škole *4*
    • Ahoj Niki, mám se super a jinak teď nic nedělám, jen si s váma píšu a s kamarády si také píšu :) je toho moc :)
  • Dali a jakou písničku v SS jsis nějvíce užil? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit