Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celkem dobře...
  • ježiš to je magoooor ale asi sa ho nezbaviš Dali.DAli dal by si mu jednu cez hubu keby sa ťa to dookola pýtal osobne? *4*
    • Já myslím, že osobně by se mě nezeptal :) neměl by tu odvahu!
      • ja a nebat odvahu to si pis ze by som sa ta to opytal.kludne keby som ta stretol by som ty to povedal do oci tak ano alebo nie priznaj sa jezis nezabije ta to
        • Ale ty nechápeš , že to je jeho vec?! On si môže robiť čo chce. :)
          • vpohode ja mu to nezakazujem robit ja to len chcem vediet
            • Boha! A načo ti to sakra je?! :D
      • Aj ja si myslím. To mám najradšej nejaký debko hejtuje cez net a keď vidí tú osobu naživo tak si s ňou urobí selfie. Klasika! :DD
    • Ja by som mu nedala cez hubu , ja som sa na neho ani nepozrela. :D
  • Ahoj Dalibore, nevím jestli to budeš číst (jestli tě to na těchto stránkách ještě baví), ale chtěla bych napsat toto. Jsem moc ráda, že si se přihlásil do superstar, protože ses tím zviditelnil. Teď do tobě víme, posloucháme tvoje písničky a fandíme ti. Bohužel jsou mezi námi i tací, kteří ti popularitu závidí a pak se chovají hnusně. Na ně se vykašli a věnuj se opravdovým fanynkám. Já ti fandím a budu ti fandit dál. Zpívej dál a všem to ukaž. Měj se hezky.
    • Občas si něco přečtu, když mám čas, ale ono toho času moc není :)
      Vím, že jsou někteří i hnusní, ale s tím jsem počítal, pomalu si zvykám, i když mě to mrzí. Je mi jasné, že nebudu mít jen ty pozitivní komentáře :)
      Opravdovým fanynkám se snažím věnovat co to jde. :) mám vás rád. Ahoj
      • a ja ta mam 1000000 nasobne viac rada *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Děkuji ti, jsem ráda, že jsi odepsal.
  • Zvláštne tu ostáva ticho. Ale neobviňujem tu nikoho. :)
  • Ahoj Daliku, tak už jsem tady také. To, že je ti jedno kolik je fanynkám už jsi tady psal. Mně je 26 let. Moje spolupracovnice ti fandí také, ale stydí se, protože je jí 59 let. Vždycky jsme si říkaly, kolik jsme ti poslaly hlasů v SS. Víš, že někdy vedla ona?
    • Jsem rád, že mám i starší fanynky, jelikož všichni si myslí, že mám jen 13ti leté fanynky a já vím, že to tak není :)
  • Dali prosim Prihlasíš sa teraz na skype ak tam nájdeš žiadosť potvrdíš ju ale ak nechceš nemusíš...:)(A skype nemusíš menovať)
    • Nestíhám, promiň a už jsem tady psal, že skype nikomu nedávám, je to osobní skype, kde mám jen kamarády :)
  • Máme Tě moooc rády ! :o :3 ♥ ♥ ♥
    • Jojo Dalíku, jseš T.O.P!! :)❤❤❤
      • Děkuji vám, já vás taky :)
  • Držím ti palce. Doufám že vyhraješ.☺
  • Ahoj Dalí jak se máš
  • Miluji ho zda jse mi onem je milej vypada jako detatko kdyz jse usmiva
    • On ma holku Natalku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit