Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsak jsme ji to rikali ale ona nam rekla ze te pri nebavi cist ty nase komentare snazim se te tady i na fb branit ale oni se proste nevzdavaji uz nevim jak je presvedcit ze jsi moc bezvadnej kluk ty ses nejlepsi a vzdy budes a sem moc rada ze jsme vsichni tvy kamaradi
    • Děkuji :)
      • Nemáš začo. :) Ty si naše zlatíčko. :)
    • Dali ja ťa budem stále brániť. Si fakt super chalan. :)
  • Já se mám dobře....
    • To je dobře :)
  • Mikella Jerabkova NAPSALA !!!
    on nemel vypadnout nekdo zablokoval daliborovi hlasy ze mu nikdo nemohl poslat hlas a prej se mozna vrati :)
    Michaela Pařízková NAPSALA!!!
    protože v půlce hlasování mu nešli posílat hlasi Pavol měl vpadnout protože měl míň hlasů než Dalibor Pavol měl asi jenom 18% a Dalibor 21%nebo 25 % takže je to neférové :( ale jinak Dalibor byl dobrý :)
  • A tvoje mamka ví že si tu s námi píšeš?? :)
    • Ona jen ví, že si občas s váma píšu, ale neví asi že zrovna na těchto stránkách :)
      • Ani moja mama , nevie kde si s tebou píšem. :D
        • Moje mamka taky ne! :).....
  • Jo Lucko konecne uz vypadnu ze skoly uz me to nebavi a ja se holky koukam na video bastardi to je tak uzasnej film a uzasni kluci
  • Ahoj Dali,je super že si tu už sme sa ťa nevedeli dočkať a vravel si že o 7:00ale skôr a prišiel si o 8:00nevadí aj to sa stava.Mám otázku moc ťa obťažoval ten David Rajt a ako ťa obťažoval? *3*
    • Áno aj ja som sa to chcela spýtať.:)
      • Nechci se o tom bavit :) promiňte, ale tohle tu rozebírat holky fakt nechci.
        • V poriadku a čo robíš?;)
          • Poslouchám písničky :) jinak omlouvám se za zpoždění.
            • Jaj nevadi a kde si bol ak sa smiem spytat ked si tak meskal?
        • Ok , keď ti to je nepríjemné.:))
  • Videla som Dali rozhovor o tých fanynkách že sa im viac venuješ myslel si aj nás??:)
    • Joo, myslel jsem i vás :)
      • To seš hodný! :)
  • Co si o sobě myslíš nikdo se te na nic neptal ,a Dalík není teplej !!!
    • Ahoj tery jsem říkala že to napíšu *1*
      • A mě taky! Ty jedna
  • Dali spolužiak hovoril , že na FB je nejaký článok , že máš dieťa . :D Nie je to pravda však? :DDD Niekto si zase robí , p*del ako keď niekto písal , že si skočil pod vlak . -__- :D
    • Proboha, není to pravda :D
      S tím vlakem už mi to taky někdo psal, FB pise samé nesmysly :(
      • Veď ja som hovorila (spolužiakovi) nech ma s tým nevytáča. :DDD Vieš tak niekto sa nudí a chce byť zaujímavý. :DDD
  • Jaký je tvůj pravý instagram?
    • Slepcikk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit