Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte holky jak se mate :(
    • Ahoj,mám se celkem dobře.Jak se máš ty?
      • Ale jo da se to jen me strasne vadej porad ty kritici ze je to porad bavi bud tady urazeji Dalika nebo na fb myho Zayna Malika a ostatni kluky z 1D mam je moc rada a proste mi vadi takove ty komenty one direction jsou bu*ici vsude to o nich slysim chudaci
        • Jo,to mi taky vadí. Ti lidi,kteří jen pomlouvají,žárlí a závidí,nemají co jiného na práci a proto jen hejtují.Je to od nich vážně hnusný.
          • To jo a ty to proste jen ctes a nemuzes s tim nic udelat a kdyz jim neco napises tak uz jsi hned vlhka 13
            • Přesně tak,nechapu jak je to pořád může bavit.Já bych nikdy nikomu nic takového nedokázala napsat.
  • Snad Dalibor přijde zítra!!! :(
  • Tak počkat! Denčo řikala jsi že má nový FB? Prože ten Dalikk Slepcik co si mě přidal tam psal ,že má nový FB. Ale možná to on není protože tenhle je drzej a má tam že je ve vztahu ... Tak já nevím -_-
    • Tak to neřeš, stejně se pravdu nedovíš.
      • Asi jo protože neodpovídá a napsal , že dlabe na celej FB. :D
  • Dobrý..
    A co děláš? Díváš se na Ordinaci v růžové zahradě? :):D
    • Moc nestíhám se na ni dívat, ale mám to zapnuté :))
      • Joooo *14*
  • A čo Adriánek čo robká??:)
    • Myslím, že ho Sabča koupe :)
  • Dali už musím končiť ...Sladké sny :) a krásny víkend hlavne si ho UŽI! :)
    • Dobrou noc a také přeji sladké sny :)
      • Ďakujem ^_^
  • Dali nevieš nejaký dobrý český vtip? :D Vždy keď je v triede trápne ticho, poviem niečo smiešne, nemecky,anglicky... Tak ak vieš prosím napíš. :DD
    • http://evtipy.cz, tady jsou super vtipy :)
      • Ďakujem...:DDD
  • Dali čo by si urobil keby si išiel po ulici a nejaké neznáme dievča ,ťa objíme , dá ti pusu a chce fotku ? :D :)
    • Taky bych ji objal :) a vyfotil se s ní samozřejmě :)
      • :D Dá sa ťa v lete stretnúť v Ústí ? :D Mám tam ísť k tete. :O :)
        • Určitě jo :) kdekoliv :)
          • Super. :3
  • Ahojj všichni :* jak se mate?
    • čauky mám se celkem ok.. co ty? :)
  • Dali, uzdrav se brzy. Jsi moc hodný, že ses ozval. Jsi fajn kluk. Díky moc. Dobrou noc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit