Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj oficiální facebook je Dalibor Slepčík - Superstar 2015, ostatní sou fejky.
    • Promiňte, to sem chtěl napsat jako odpověd na příspěvek, ale nezaškodí když to tu bude, alespoň to budete vědet :)
  • Hej co je to za blbecka ten Tomas jo a jdu spat Niky dobrou noc
  • Doufám ze to nebude jako včera už se taky bojím :(
    • Co jako včera? :)
  • A prosím prosím. Už to píšu po třetí,já vím že máš asi miliony fanynek ale přidej si mě na snapchatu,poslala jsem ti žádost :) (kleer72)
    • Mám tam hodně žádostí, zkusím se podívat, ale nic neslibuji :)
      • Jojo dík :)
  • Daliku uz jsi tu prosim odepis mi uz si s nimi psat nebudeme kasleme uz na tych dvou grazl* a ty jich taky ignoruj vubec si jejich zpravy necti jsou to jen dva ubohy zoufalci ktery o tobe vubec nic nevedi mas spoustu fanousku a faninek kteri te maji moc radi a podporuji te ja bych udelala cokoliv jen aby ti dali pokoj ale kdyz si neprejes aby jsme Jim odepisovali tak ja si jich vsimat nebudu ale pochop me daliku ja te mam moc rada a trapi me to kdyz vydim Jak se oni k tobe chovaji nenavidim takove lidi co si o sobe mysli ze jsou ty nejvetsi borci na svete oni si na to hraji jen tady ale kdyby te potkali osobne tak zalezou pod prvni sukni kterou uvidi kolem prochazet ja jsem na teto strance jen kvuli tobe jinak bych tu nebyla me nikdo jiny nez ty nezajima a sorry holky jasne ze jste dobre kamaradky ale Toto je diskuze jen o dalikovi jak to vcera napsal ale Dali zkus nas taky pochopit nemuzeme jen tak je tu nechat at si tu delaji co chteji hlavne te prosim nenech se tema blbec*ama vystvat mame te moc radi I moje kamaradka stoji pri tobe a uz se na nas nehnevej za ten vcerejsek my uz si tu mezi sebou psat nebudem aspon ja ne
    • Ano Dali Ivca ma 100percentnú pravdu a vráť sa chýbaš Nám!!!!!!!
      • Ale já jsem vám psal, že nekončím na této stránce, dokud tu nejsou fejky :)
        • Supeeer Dalii,CHvála Bohu a budeš si tu s nami písať?:)
          • Tak jestli chcete :)
            • Jasné že chcemeee..cmuk
  • Dali nehovoril si , že máš v škole odklad , či je tu zase nejaký fejk?
    • Jo, to jsem si myslel, ale máma mi to s učitelkou zařídila, takže jsem před několika dny začal chodit zase do školy.
      Raději ty fejky ani nepřipomínej, zatím se tu dlouho žádný neobjevil.
      • Aha, tak potom prepáč. :)
  • A naopak .. co na holkách uplně zbožňuješ?? :D :))
  • Dobre ja už idem ... :) Dobrú noc Dali aj ostatní :)))
    • Dobrou
      • Ďakujem :*
    • Dobrou noc :)
  • Dali ja mám teba ako budík . :)Dnes som ho mala nastavený na 6:00 a ono ma to nezobudilo. :DD A mala som to na max. :D. Tak krásne spievaš. :3
    • Jů, tak to je milý :)
      • Ty milý :*
  • Dobre zkusim to dekuju a budes tu zitra
    • Ano :) a zkus to :)
      • Dobre budu se tešit hezky sny at se krasne vyspis :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit