Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty buzeran* daj Dalikovy pokoj jasne vazne nikto tu neni na teba zvedavy ty hnusny kokotk*.Pál s tejto stránky................................ *16* *16* *16* *16*
    • Presne! Nech ide DPČ!
  • Tak dobrou noc hezky se vyspi a ať se ti něco krásného zdá! Ať se ti daří ve škole a zítra ahoj!!:)
    Dobrou noc! :)
  • Dalíku když za tebou vážně přijedeme do Ústí půjdeš s nama ven ?
    • Asi joo :)
  • A co děláš teď,Dali, zpíváš? :))
    • Jak to víš? :O
      • A co zpíváš?? :)❤
        • Me and my broken heart :D :)
      • Nevím, když ty máš tak krásný hlas, že mě to napadlo ❤
  • Ako tu lenka dáva dislajky. : D
    • a nielen ja.Ale prestanem stim
      • Ok a ako sa máš tešíš sa do školy? Ja nie. :)
        • to sa pýtaš mňa? *3*
          • Áno. A mimochodom vyzeráš ako fajn baba. ;-)
            • NO ja sa neteším do školy najradšej by som ešte týždeň ostala.Díík aj ty vyzeráš ako fajn baba.
  • Dalíku, tak já dneska už půjdu. Ještě musím udělat nějaký věci do školy. Vůbec se mi nechce od Tebe. :( Ale těším se na zítřek. Měj se zítra krásně. Dobrou noc a sladké sny, papa ♥
  • Ahoj Dali, tak sis to v Kladně užil. Já jsem se tam nakonec nedostala, ale viděla jsem co jsi točil a vypadalo to úžasně, těch lidí co tam bylo.
    Bohužel nikdo asi netočil tebe, bylo to moc daleko od podia. Možná se ještě něco objeví. Měj se moc krásně a dej vědět, kde budete ať můžeme přijít. Moc ráda bych zase šla na váš koncert. Ahoj
  • Ahoj Dali akú máš obľúbenú príchuť zmrzliny? ^_^ :3
    • Vždycky mi chutnala šmoulová :D
      Ale jinak mám rád jakoukoliv :)
      • Aj ja. :D
      • Aj ja mám jednu rád chces vediet aku?
        • honidlovu ta je super
  • Dali, dneska jsem si říkala, že jsem víc a víc ráda, že si s námi píšeš. Mám pocit, že tě znám pořád víc a musím uznat, že si fajn kluk a mám tě moc ráda. Díky ti, že s námi tady trávíš dost času.
    • Jo jsme ti moc vdecne
    • Přesně tak :)Jsi zlato
      • Jé, tak to jsem rád :) Děkuju holky :)
        Akorát občas to fakt nejde :( ale snažím se tu trávit více času, ale trávím ho tu s váma čím dál míň :( a mě mrzí, ale nemám moc čas.
        • Mě to mrzí, omlouvám se :)
  • Dalíík nebo jeho ségra to určite vyhrajou! Jsou nejlepší z celé soutěže.Moc jim držím palce! *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit