Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvé šestnástiny jsou tady a my bychom ti přáli,aby se ti všechno dařilo,velkou lásku tvé srdce zažilo,štěstí aby ti stále přálo,sluníčko se na tebe smálo aby ti zdravíčko sloužilo,nikdy ti nic nebylo,abys měl plno dobrých přátel a s radostí světem kráčel.-Opožděně všechno nejlepší-Miluji tě- *14*
  • Jste tu holky? Nebo ty Daliku a jak se mate
  • Já ještě počkám, jestli pak napíšeš na dobrou noc Dalíku. :)))
    • Já taky! :)
      • Aj ja :)
  • A šel by si aji kdyby jsme byly o 2roky mladší?
    • Noooo....jo :DDDDDDD
  • Tak co, našel si mě mezi těmi žádostmi ? :DD
    • Ještě jsem se nedíval :D
      • :D Sory
  • Hater a Tomáši běžte do hajzlu oba dva. Dejte pokoj normálním lidem, kteří si tu chtějí psát. Máte hnusný kecy na které není nikdo zvědavý. Ivona byla správná holka a že fandila někomu, hoko vy nesnášíte, je váš problém ne její. Že vás to baví, puberťáci jste. Uvědomte si, že tady jsou o dost starší lidi, než jste vy, tak se chovejte slušně.
    • * koho
  • Ještě né protože když byla superstar tak jsem měla zlomenou nohu a pak jsem ještě nemohla chodit ale doufám že ho někdy uvidím ......
    • Chudáčku....
      Já ho Možná uvidím v dubnu.
      Protože asi bude v Plzni..
  • Nebo o 3???
    • Nebo o 6 let starší, ne ty?
    • Nebo o 4??:))
      • Jako kdyby vám bylo 12, jestli bych šel s váma ven?
        • No, jsem starší než tady holky teda..!! :) Jenom o kapičku mladší než ty:))
          • Aj odo mňa? :D
        • Ja mám 14. :D
  • Dali, prosím, budeš nám alespoň psát, kdy budete mít koncerty. Vždyť se to jinak nedovíme. A na koncerty určitě chceme. Děkuji ti.
  • Dali vieš hrať voleyball? :)
    • Moc ne :D
      • :D ani ja som nevedela :D ale zrazu chodím hrať za BA :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit