Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrou.
  • Dali,přeji Ti všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví. Ať se ti dari v osobním a kariérním životě
    Měj se krásně :)
    Ahooj
  • Dali ako sa máš? :)
    • Fajn :)
  • Tak budu končit holky, mějte se hezky, dobrou noc a pěkné sny vám přeji :)
    • Dobrou :) hezy se vyspy a ť se ti zdají ty nejhezčí sny papa *14*
    • Dalí, tak se měj krásně a ztra si moooc užij ten koncert, budu se těšit na sobotu až tu budeš. ♥ ! Dobrou a sladké sny papa
    • Tobě taky Dali a nezapomeň si mě přidat :DD Krásné sny :)
    • Taky se hezky vyspi a ať se ti něco krásného zdá...
      Dobrou noc Dalíčku. :)❤❤❤❤❤❤❤
  • Ahoj Dalibor.Dúfam že si si to v tej Prahe užil prooosiiim prečítaj si to čo ta o tebe písali dúfam budeš brať za dobre že JA a VERONIKA sme sa ťa zastali ale dúfam to čo tam oni písali dúfam že není pravda maš moju doveru a moja dovera sa naspet ziskava ťažko ale dúfam nech si kdokoľvek že si správny človek ak si to ty Dalibor odpiš na túto správu niečo čo si myslíš o tom čo som ty napísala ale verím že si není FAKE. AHOJ mam ťa rada.CMUK CMUK CMUK CMUK *3*
  • Mám Tě moc ráda! :)) :3
    • Já taky Dali, si zlatíčko ❤:))
      • Děkuju moc holky, já vás taky :))
  • Já nemám holky ask :)
  • Dalikk,jasné že nás to baví aj keď priznám sa niekedy my vážne dochadzajú otázky....Ale vždy má ešte niečo napadne aj keď niekedy úplna kravina za to sa ospravedlňujem...Ale hlavné je že si ťa tu dokážeme udržať...Tak dobrú noc ty ja už priať nejdem lebo už je ráno...A to že máš najlepšie fanyky za to si môžeš sám ja si myslím že si takéto fanynky si zaslúžiš jedno veľké ĎAKUJEME že si tu s nami píšeš aj ja ty želám nech sa ty zajtra darí v škole...AHOJJJJJJ
    • máš pravdu lenka ;) Dali ty si jeden TOP chalan takých ako si ty je veľmi málo , ostatný nie sú tak milý ... Ty si fakt super a môžeš si zato ty , že nás to tu baví si k nám veľmi milý a aj keď ti píše veľa fanúšikov nájdeš si tu na nás vždy čas a píšeš si s nami... Veľmi ti ďakujeme a vážime si TO :* ;))
  • Dali, mohl by ses zase jednou ozvat. Slíbil si, že dáš vědět o termínech koncertů. Jenže, ty už na náš kašleš, škoda.
  • No jsou horší věci než zlomená noha....
    • To jo..
      Určitě ho někdy uvidíš!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit