Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Říkal si,že si se ke konci SS nemohl už moc soustředit nějaké rodiné problémy.už je to v pohodě? Hezké vánoce *4*
    • Ano. Už je to zase všechno jak má být. :)
      Jinak děkuju. Holky, taky přeji hezké Vánoce všem :)) ať dostanete vše, co si přejete.
  • Kdepak jsi :( :D :)
    • Už aj mne chýba.
      • Mně taky!! :)❤
        • Mně taky a mocc :))
        • Už jsem u vás holky :)*
          • Jééé :**
          • Jééé tak to jsme rády!! :)))
        • Aj mne fest chýba....Ale ledva vidím už sa my dá fest spať ale ešte to vydržím:)
  • Ahoj Dali dnes budu končit musím si jít připravit ještě nějaké věci a hlavně máme návštěvu.....,přeju ti i ostatním dobrou noc a krásné sny a ať se ti zítra daří ve škole ❤❤❤
    • Dobrou noc, taky ti přeji, ať se ti zítra daří ve škole a užij si návštěvu :)
      • Moc děkuju...
  • Ale že by nám dal fotku aj so stromčekom:D
    • Aha... ale tu sa nedajú posielať fotky :)
  • jak to daliku ved sem že nemaš ask vet moje komoška stepou na asku.
  • Ve skole se mi moc libil jeden kluk ale ten mel holku nemela jsem u nej nikdy sanci babicka mi vzdy rikavala zapomen na nej ale to proste neslo ta holka rekla ze s nim ceka dite vedela jsem ze ted uz ho vubec neziskam ale nemohla jsem ho vymazat ze sve hlavy az do doby kdy ses obevil ty diky tobe uz se na nej ani nepodivam uplne se me vymazal z hlavy je porad muj kamarad ale ted porad myslim na tebe to co pisu je pravda nevymyslim si tohle se me jeste nikdy nestalo ale mam te moc rada a rada bych chtela byt tva kamaradka
    • Seš milá :)
  • Dali Zítra máš 17 let přeju ti hodně stestí a zdraví Strašně tě Miluju ale mít tě nemužu a toje ta největší bolest jákou jsem kdy zažíla ses Prima kluk a strašně Talent !!!!
    Netrap se těmy spatnýmy komentaří "
    Bylo ti 15 a dostal ses do finalový 4 a toje něco s pozdravém Tynka *4*
  • Ahoj Dali, a co Adriánek a Sabča? :-)
    • Super :) dneska jsem je moc neviděl, až teď :), ale byli venku, takže se měli dobře :)
  • Ahoj, je tu někdo??
  • Ahoj Dali, jak jsem doma, tak jsem dneska pomalu celý den sledovala videa
    z Brna. Nemůžu se přestat dívat, připadám si jak závislák na sledování tebe na videu. Musím uznat, že to muselo být skvělé. Máte se Sabinou plno nových písniček. Obdivuji tebe, jak to všechno zvládáš. Myslím školu, naučení a zkoušení písniček atd. A na koncertech se pořád usmíváš a vypadáš, že si v pohodě. Jsi prostě naše sluníčko, moc ti fandím a přeji opravdu jenom to dobré.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit