Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja už končím. :) Dobrú noc Dali , nech sa ti snívajú pekné sníčky. :* A vám ostatným tiež. :)
    • Dobrou noc, tobě taky hezké sny :))
  • A to vtedy keď si zaspal tak vtedy si musel byť poriadne vyčerpaný:) myslim v tedy keď si nepočul ani Sabču spievať:)
    • Promiň, ale asi teď nějak nechápu :D
      • je to na nete keď si zaspal nepametáš?
        • Myslíš, jak mi bylo špatně? V tom divadle?
          • nie to ked si celu noc pocuval michala davidu ked ta zobudili pozzri si to mozno si spomeies http://superstar2015.nova.cz/clanek/mobile/podivejte-se-co-dela-dalibor-slepcik-po-nocich-a-proc-potom-spi-v-zakulisi-superstar.html toto je ono!!:)
            • Jo tohle :D byl jsem unavený, no :)
  • Je to fejk... Pravý by toto nepísal ...-__- a on tu býva večer
  • Kolik budeš mít zítra hodin ve škole?
    • 6 :)
  • Dali videla som ze v jednej pesnicke vo videach na tom vystupeni top8 nebol si si isty ci ide baby alebo babe ale tam si sa aj pomylil ty si sa otacil a opakoval si si to ci to je tak alebo tak ze?
  • Dali, určitě si tady čteš komentáře, ale nechce se ti odpovídat, to už tě asi přestalo bavit. Proč nenapíšeš, že už tě to nebaví ať tady holky zbytečně nečekají, jestli náhodou nenapíšeš. Kdyby si chtěl, tak by sis tu chvilku vždycky našel i kdyby si nestíhal. Nemusíš tady přeci trávit celé večery. To chápu, že je škoda času. Mám tě za seriozního člověka, tak s tím něco udělej. Měj se hezky ahoj. Nezlob se, musela jsem to napsat.
    • Na FB si dal , že je ve vztahu tak já nevim, možná ak má holku tak se věnuje ji.
      • Ať klidně holku má, bylo by divné kdyby ji neměl. Ale ať holkám napíše, že už tu nebude. Vždyť opravdu každý večer čekají. To, že napsal, že nestíhá, může znamenat, že někdy stíhat bude.
        • Ale on má jen jeden pravej FB ne? A tohle nebylo psané s jeho original profilu. To je asi nějaký fake.Protože pravy si už neví přidávat lidi on má plno. A tenhle fake si mě přidal a ,je na
          FB drzej jak ploštice...-___- tak tohle pravej nebude...jen to jen nějaký magor ...-____-
          • Ale jeden co mě tam pořádal o přátelstvi má 567 přátel ale i tak nevim kterej je pravej :D K***a kdo vi jakyho uch**a tam mam. :D
            • Já mu také nevěřím a mám před ním všechno zamčené ... já se jen bavím jak mu tam holky píšou s*xy a přitom je to fejk :DDDDD
            • Víš co, pochybuji, že by Dalik sám žádal o přátelství. Právě kdoví, kdo to je. Tomu bych nevěřila.
          • Aha takže ted si tam už lidi nepřidává?
            • Lucka to napsala přesně.
            • No právě, on nechce mít cizí lidi. Tak tam má jen koho chce.
          • Já nevím, jak je to na FB, ale tady byl opravdu Dalík. A skončil tu, protože toho má hodně a nestíhá. A že to byl on víme na 100 %. FB, který měl před týdnem zrušil a o jiném nevím.
            • Bylo to na nějakých stránkách, že tam měl 4000 lidí se kterýma neměl nic společného. Pořád mu tam někdo psal. Teď má nový FB, kde má jen kamarády. Ostatní jsou všechno fejky. Ten opravdový nikde neuvedl.
            • *všechny
            • nezrušil , já ho tam pořád sleduju ;) a včechny fekové profily které nesou Daliborove jméno tak jsou drzí jak polštice ... :D a odkud máš to , že si FB zrušil?
  • Dali do koľkej zvykneš spať? :D
    • Do kolika jsem zvyklý spát? :)
      • Hej. :) Sorry , že som to napísala slovensky a nepochopil si . :)
        • Nevadí :) a co to teda znamená? :)
          • Ráno do koľkej spíš? 8/10 h? :D
            • Většinou do půl 9 nebo do 9 :)
  • hejjj daj mu pokoj lebo ma uz naseres chlape tie tvoje dristy si nechaj
  • Končím Aj ja Dali....:)Tak dobrú noocku a až ty to zajtra víde stím dejákom....:)Držím palce....:) AHOOOJ
    • Děkuji ti :) dobrou noc a pěkné sny přeji :)
  • Tak Dali, já už půjdu, protože musím ještě něco připravit do práce (aby mě nevyhodili), tak se s tebou pro dnešek loučím, zítra se měj krásně a večer ahoj. Krásné sny a dobrou noc.
    • Dobře, tak ať se zítra v práci daří :)
      Dobrou noc a také přejí krásné sny :))
      • Moc ti děkuji. Taky tě mám ráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit