Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Dalikk:*
    • Ahoj Leni :)
      • Tady jsou dva? Nebo si to omylem napsal dvakrát? :D
        • Aha, zase fejk :( nepsal jsem to dvakrát, já psal to první :(
    • Ahoj Lenko :)
  • Které fanynky mas nejradši jako věkově (zhruba)?
    • 15,16,17 :)
      • Ja mám 14. :(
      • 14 ... narozky ale další už v únoru :D
  • Jé čauky Dali♥ ahojky♥ konečně jsi došel ;)
  • Ešte dve veci Dali...Dᡴs like na moju stránku na fb volá sa že Dalibor Slepčík je T.O.P prosím díky a ešte aby som vedela kedy mám držať najviac palce a myslieť na teba koľkatú hodinu máte Deják??:)
    • Promiň, ale to by bylo asi blbý, kdybych dával like na stránku Dalibor Slepčík je T.O.P, to je jak kdybych si to o sobě myslel, že jsem T.O.P, a to si samozřejmě nemyslím :)
      Ale jinak dějepis je 3 hodinu, takže asi po 10 hodině :)
      • No veď šak hej je to také blbé aaa veď šak nevadí...:)
      • Palce držet budu taky:) Musíš pak napsat, jak to dopadlo! :D Hele, ty jsi ale T.O.P a to tak, že nejvíc :3 ! :)
  • jéé,dali ty si ještě tady *4* mně
    • Jo, ale jdu se koupat, tak už si s váma moc nenapíšu :) a vidím, že vás ještě celkem dost nespí :) já myslel, že už budete všichni spát :)
      • Chapu a promin ale stejne bych si stebou rada nekdy popovidala ale ted pujdu zas spat a doufam ze se mi bude zdat nebo hezciho preju krasne sny;-)
        • Dobrou noc a ať už se ti zdá něco pěkného :)
      • mně se dneska ještě moc spát nechce..... *4* *12*
        • Mně moc popravdě taky ne :) ale mamka už mě posílá spát, i když bych byl ještě vzhůru :(
  • Tak kdyby si tě odvezla Princess.., tak to by nám asi vadilo všem. Ale zase bychom strašně záviděly, nebo alespoň já. Vždyť jsi nás všech a jsi naše sluníčko, zlatíčko a miláček.
    • Já už taky musim Dalíku ,jsme ti neskutečně vděčné co pro nás děláš nikdo jiny by na nas nebyl tak mily a vubec by si s nama kazdej vecer nepsal ,nevadí ti naše blby otazky a jeste k tomu na ne odpovidas ale uz musim tak se krasne vyspi doufam ze tu budes zitra a at se di vede zitra ve škole DOBROU NOC !!!:)
    • Presne tak :*
    • Jů, děkuji :)
  • Dobrou noc holky :)
    Četl jsem si vše, omlouvám se, že jsem neodepsal na vše.
    Jinak děkuji za vzkazy, hezké sny přeji :)
    • Dali, děkujeme ti. Jsi hodným, máme tě rády.
  • Timi nechajme to už tak .... :))
    • mas pravdu ale uz ste sa ma to pytali ze ci mu budem robit zle uz nebudem slubuje.
      • Dobre to som rada. A ako ťa mám volať? :)
        • Ako chceš *14*
          • A ty sa voláš Timur? Alebo Timko? :)
            • Krstil som sa Timur ale volaj ma ako chceeeeesssssssss *15*
  • A co papáš?? :-D
    • Banán a jabko :D
  • Ema, děkuji ti, také dobrou noc, alespoň ty si mi napsala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit