Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jsi mněl k večeři?
    • Párky :)
  • Bože vy jste asi pekne trupky co? Běžte s tema vašima stupidnima komentarema nekam co vam ta Ivona udelala ze jste na ni tak zli fakt kluci stydte se
    • Ty se ani neozivej nebo budes dalsi na rade Ivonu jsme vystvali mi protoze ta pip uz nevydrzela to co jsme psali o jejim milackovi Zaynovi uz tu pravdu nemohla unest a tak se odsud radeji vytratila dalsi na rade muzes byt ty
      • S*ru na tebe
  • Dalíku seš TOP kluk světa ale vykašlal ses na nás a už si mně omrzel jako ostatní holky ... ;(
  • Ahoj Emmo prosím tě jak se jmenoval na tom facebooku a jakou tam má profilovku a uvodku :)??? Díky :*
    • Ahoj Klára. V mojich statusoch nižšie je tam na neho link. :*
      • Já vím jenže mě nefunguje :( Prosím o ty údaje...Dík :D :D
        • Mě funguje neviem prečo tebe nie :(
          • A si prihlásená na FB?
            • Mockrát děkuji a jméno prosím? :D
            • Profilka-v tej modrej bunde kde je Dalčo bez úsmevu a uvodka so Sabčou s tych nových fotiek kde má Sabča pásikavé tričko :)
            • Ano :D Ale mě to nefunguje prostě...tak mi napiš ty věci co jsem p tobě chtěla prosím :) Díky jsi zlatá
  • Co jsi dnes delal? Jo a moje babicka te pozdravuje a pred chvili jsme te poslouchali a na fb si me holky pridavaji a porad se me kazdy pta Jake je tve fb tak jim rikam Dalíkk Slepcik ale nejde mu poslat zadost ma plno
    • Byl jsem ve škole a pak na tréninku.
      Jinak taky pozdravuj babičku :)
  • Ja ho Ľúbim Veľmi
    • *_* ešte vydržať do 7h :)
  • Já to už vzdávám... Už mě omrzel :( Už jse mi vůbec nelíbí jako kluk...:(
    Sr*l tady na nás měsíc ... Kdyby chtěl čas si najde ... :( Ale je vidět ,že jsme ho omrzely taky, lhal nám od listopadu že holku nemá a měl i komický důvod proč lhal , prý by některá z nás zabila jeho holku , nebo by se fanynky začli řezat...! Teď úpřimě řeknu on by mi zato řezaní vůbec nestál , nebudu chodit jako p*ča dořezaná jen kvůli němu...a i když vím že by to bylo k ničemu... Tak Dalíku jestli tohle čteš nezlob se napsala jsem jen svůj názor...a taky pozdrav tvojí holku A....l
    • On je každý večer na FB, tam si vesele píše a chatuje. Je to škoda, ale je pravda, že nebudeme takový nány, abychom tu večer co večer čekaly, jestli náhodou bude mít náladu jít sem. Ale myslím si, že holku nemá.
      • Má Denčo má... Měla jsem tu čest poznat jí přes hlasovku kde oba na mě mluvili a říkali moje jmeno takže já důkaz mám a končím s ním ...
        • fakt máš nějakou hlasovku?!
          • ano mám
            • Sorry ale Dalibor mi ji zakázal posílat -__- a tady ji ani nevim dát :)
            • Nemohla bys mi ji nějak poslat?
  • Ahoj Dali právě jsem přišla z kroušku. tak jak se máš??
    • Ahoj Simčo, jde to :)
  • Dali hneď večer zaspíš ? :) Ja vôbec. :D Stále myslím na teba čo robíš. :D :)
    • Asi jo, jsem unavený, ale ještě jsem pořád v takové euforii z toho zápasu :)) :D
      Tak už nepřemýšlej o tom, co dělám, ale spi :) stejně asi taky budu spát :)
      • Keby sa dalo na teba nemyslieť. :D Zaspím o 1h som hore a v noci si pustím cez sluchatka tvoje pesničky , a asi do 5 min zaspim. :DD
  • Dali máš rád prosnídavky?( skúsila som to napísať česky ani nwm či je to dobre napísané) :D
    • Přesnídávky? :O
      • JJ.:D Vždy mi išla čeština , ale teraz nie nwm prečo. :D
        • Klidně piš slovensky :)
          Jinak miluju je :D :*
          • Ty si taký zlatý. :D Ja tiež , a preto ma v triede volajú malé decko. :DD
            • Tak tím pádem, jsem taky děcko :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit