Přejít na výpis diskuzí

Dalibor Slepčík

OSOBNOST 26.10.2015 
9000 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalíku taková divná otázka ale hrozné moc me to zajímá ,když si ve škole ,určitě tam mas fanynky a tak se te ptám jestli za tebou nechodí pro fotky ,podpisy atd...???:)
    • Ano, občas za mnou nějaké přijdou a poprosí mě buď o podpis, nebo o fotku :)
  • a dali jak sis užil návštěvu *4*
  • ako moze niekto take robit ze sa niekoho vydava DAlik je my ta luto s uprimneho srcdca ak si to ty tak my odpis na tuto spravu nieco pekne papapapa cmuk *14* *3*
  • Milujem ťa Dali,najviac na svete neda sa na teba zabudnut aj ked niektore baby aj s triedy zabudli a uz pokracuju s chalanmi proti tebe ale v mojom srdci budes navzdy.
    • To jsem rád :) seš prostě věrná fanynka :)
  • Ja sem se ted milila. Ze sem napsala že lea ma pravdu ježiš ja sem tak hlupa. Daliku chci se ti ospravdlnit že sem tak napsala promin. Vim že se ted zlopiš ale ja sem tak hlupa promin. Ras sem psala že se te zastanu. A promin.
    • Katka, to je presne to o čom hovorím... nemusíš Daliborovi lízať päty.
  • Ty seš nejlepší kluk na celým světě?!!!!:)Seš :hodnej, milej, roztomilej, kamarádský. Toho je víc!!! :)
    • Nejlepší kluk na celým světě? :) to určitě né, ale děkuju moc, potěšilo mě to :)
      • Ale jseš!!!! :)
  • Dali ja som taká rada , že si to ty. :) :*
  • Ahojky holky *_* jak se máte??? :) já tak všelijak ♥•♥ škoda ze tu uz neni Daliik :( ♪♪♪nudim se , kdyz tu neni :( snad vrzy dojde :D jo a ja taky nedavam dislajky nebo jak se to pise :)
    • Som zvedavá ktorý debo tu zas je ...:DDD
  • Mám se super holky a dneska jsem byl ve škole samozřejmě, pak jsem měl trénink a potom jsem se musel učit :(
    Jelikož si musím opravit známku. Mamka mi zabavila mobil :(
    Dřív to nešlo, já se vám omlouvám.
  • Tak Dalíku, musím jít. Musím se totiž ještě trochu naučit tak se měj nejkrásněji a nejlepší sny ❤Ať se zítra všechno vydaří a doufám že zítra zas.Papapa :):* Klárka
    • Tak ať se daří ve škole, dobrou noc a hezké sny :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit